Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 56789
Prikaz rezultata 121 do 125 od ukupno 125

Tema: Prolecne impresije

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    ... a ovo ce mozda Dejana inspirisati
    Ми за сад имамо једно седиште за дете, а ако нас држава не истера из земље Сврбије , смислићемо нешто и за више нас.
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812

нарцис

Нарцис је један од ретких цветова чија је стабљика шупља попут цеви и чврста. Средњовековни монаси су обичавали да уберу девет цветова са кореном, одвоје горњи и доњи део за друге обреде, а у дршке током ноћи младог месеца, ставе девет уроланих цедуља на које су написали своје циљеве за следећих 365 дана. Све се ради под светлом девет свећа, а цевчице се на крају залију са мало воска. После годину дана, штапићи се отпечате, расеку и читају се записи. На основу анализе шта смо сугерисали, а шта завршили, исте ноћи се "пуни" девет других нарциса и прави план за следећу годину.
    Верује се да се овим ритуалом може побољшати првобитни кармички план и умилостивити и променити судбина.

Магија биљака, Магични записи, Јасна Јојић

Prikačene slike Prikačene slike  

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Ми за сад имамо једно седиште за дете, а ако нас држава не истера из земље Сврбије , смислићемо нешто и за више нас.
    ... ma sta te svrbi, ovakva prikolica(ili riksa) je coool za jedno dete i jednu kucu, a moze i mama da sedne u nju .... a i baka

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Jos nekoliko cudno izgledajucih lala iz moje baste i lepih zelja za uskrsne praznike ...
    Prikačene slike Prikačene slike     

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Jos nekoliko cudno izgledajucih lala iz moje baste i lepih zelja za uskrsne praznike ...
    ...izgledaju ko engleska zastava...leepo, svaka cast... hvala, i tebi lepe praznike od nas ovamo...

Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 56789

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu