Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6

Tema: Odluka o Državi Srbiji

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    970

Odluka o Državi Srbiji

Danas, 03 marta 2010 godine, nekoliko godina nakon zatvaranja teme "Na današnji dan" kojom smo propratili usvajanje državnih simbola, u svoje ime, pred sobom i pred vama, na žalost konstatujem da država Srbija više definitivno ne postoji.

Kao prvi sledeći cilj, nadam se iskreno veoma kratkoročan, postavljam odlučivanje građana Srbije o tome da li im treba država ili ne.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    970
    Da li želimo državu ili želimo ono što sad imamo?
    Imamo ono protiv čega smo uložili i previše napora za jednu generaciju.
    Imamo skup bahatih pojedinaca koji odlučuju o našoj sudbini po institucijama države koje su degradirali.
    Imamo pravo na život. Pravo od Boga. Ako izadjemo na ulicu i ubije nas neko ko može da plati neće odgovarati za to.
    Imamo zabranu mučenja, nečovečnog ili ponižavajućeg postupanja. Poseta bilo kojoj od državnih institucija ili čak odlazak na radno mesto "srećno" zaposlenih će to potvrditi.
    Imamo pravo na slobodu i sigurnost, verujem da će se to pravo videti kao odnos broja pregleda i broja postova u ovakvoj temi.
    Imamo pravo na pravično suđenje. Imamo i zakone. Ali na sudove ćemo morati da čekamo.
    Imamo slobodu misli, savesti i veroispovesti i slobodu izražavanja. Zato valjda i plaćamo taj RTS, a gledamo Pink.
    Naša deca imaju pravo na obrazovanje. U koliko u obrazovnoj instituciji ne iskoriste svoje slobode i odluče se za narkotike.
    Imamo pravo na slobodne izbore. Jednom u koliko godina??

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    970
    Voleo bih da još neko podeli svoje mišljenje sa posetiocima ovog foruma.
    Ja bih voleo da dobijem svoju Državu Srbiju.
    Ja bih voleo da uskoro iskreno poželim da moje dete živi i raste u njoj.
    Ja bih voleo da doživim da izadjem na sledeće izbore.
    Voleo bih da tad podržim neke nove ljude, sa bar malo osnovnog kućnog vaspitanja pre svega ili možda i političke partije koje u svoj program stave obavezu da će u koliko pobede uvesti zabranu mešanja u politiku svima koji su se politikom do sada bavili. Partijama i pojedincima.
    A Vi? Želite li državu ili ne?

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Највећи наш проблем је што су владари конципирали државу тако да је она супротстављена грађанима.

За Србију је грађанин чим се роди крив, и крив је све док не докаже да није крив!

Такав је став свих функционера, од најнижег чиновника, до Председника.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    970
    Postavio sam jasno pitanje, jer suviše velikom broju ljudi nije u ineresu da imamo državu Srbiju. Gada, u pravu si, ali ne skreći sa teme. Molim te za jednostavan odgovor ako želiš da odgovoriš.

Datum priključivanja
    Jan 2011
    Poruka
    4
    Naravno da zelimo drzavu, nasu drzavu. Koliko sam ja informisana narod cini drzavu... Sto se i nije pokazalo bas tacno u slucaju PARADE PONOSA, koja je odrzana, pre 2-3 meseca, ja msm. Predsednik je rekao da je izvrsen napad na drzavu, mozda samo na njenu imovinu, a drzava bi trebalo da smo mi, a mi i jesmo bili napadnuti, jer parada, znaci promovisanje onoga sto se odrzava na njoj. Nemam nista protiv gej populacije, ali ne zelim da oni budi jedni od onih koji ce postavljati norme u ovoj drzavi. Zelim drzavu jedinstvenu, drugaciju od drugih, nezavisnu, zelim srpsku Srbiju...

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu