Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 60

Tema: Bastovanje, vrtna keramika i dekoracija vrta, terase i balkona

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    "и ми коња за трку имамо"
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    ...ako mogu rado cu pomoci.Ako su celava mesta veceg promera,jednostavno stavi novo seme tu gde je "flekavo",pa pekrij seme slojem bastenske zemlje i poprskaj nezno vodom da se ponovo ne grupise seme. Odrzavaj vlagu reovno i bice tu trave.Mada vrlo je senovito mesto koliko vidim.
    Pesmice, hvala ... sacekacu jos koji dan pa cu onda jos jednom zavrnuti rukave i po tvom savetu raditi!
    Tvoje ruze ... hm ... mozda je bilo puno vlage ove godine, to znam da ne volu na liscu ... lisce brzo pozuti ako ima puno vlage ... (???) ... otkako sam ja moje jesenas skalpirala, izgleda lisce ko da je od voska ... ko da je vestacko ... jako lepo! Moje ruze su oko 30 godina stare. Zasadjene su kada se kuca gradila i jos su zive i lepe

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    "и ми коња за трку имамо"
    Lepo... vidim i rozmarin mmmm, obozavam ga. Ali odakle je to cvece? Sa tvog balkona?

... evo jos nekoliko impresija iz mog dvorista. Macor mi non-stop donosi miseve pred vrata ... vec sam poludila - smucilo mi se... ali zahvaljujuci ovoj svraki ne moram ih vise ja uklanjati, ona dolazi redovno i ako ne nadje mrtvog misa onda se sluzi sa mackovim restima. Eto, sada imam dva crno-bela kucna ljubimca ...
    Inace, prvi put kada sam videla svraku da jede iz mackovog tanjira, mislila sam da me je lupila suncanica ... onako bez naocara, koliko sam mogla da vidim, videla samo crno-belo bice sa krilima i nesto sam se zbunila jer u jednoj sekundi sam pomislila stvarno da su to mom macaku krila narasla ... ali psssst ... ... nemoj nikom reci

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Вау, и ти имаш свраку. Моја омиљена птица. Припитомила сам их и долазе ми на доручак свакодневно. Сврака је птица која препознаје праве вредности - накит и себе у огледалу
    Цвеће је из "мог дворишта". Сликаћу ти данас рузмарин, када га волиш.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Lepo... vidim i rozmarin mmmm, obozavam ga. Ali odakle je to cvece? Sa tvog balkona?

... evo jos nekoliko impresija iz mog dvorista. Macor mi non-stop donosi miseve pred vrata ... vec sam poludila - smucilo mi se... ali zahvaljujuci ovoj svraki ne moram ih vise ja uklanjati, ona dolazi redovno i ako ne nadje mrtvog misa onda se sluzi sa mackovim restima. Eto, sada imam dva crno-bela kucna ljubimca ...
    Inace, prvi put kada sam videla svraku da jede iz mackovog tanjira, mislila sam da me je lupila suncanica ... onako bez naocara, koliko sam mogla da vidim, videla samo crno-belo bice sa krilima i nesto sam se zbunila jer u jednoj sekundi sam pomislila stvarno da su to mom macaku krila narasla ... ali psssst ... ... nemoj nikom reci

www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Вау, и ти имаш свраку. Моја омиљена птица. Припитомила сам их и долазе ми на доручак свакодневно. Сврака је птица која препознаје праве вредности - накит и себе у огледалу
    Мислиш да су свраке биле прве спонзоруше?

Сврака је лепа птица.

Кад смо код баште, ми гајимо пасуљ у башти. Купили смо домаћи пасуљ у пекабети. После се испоставило да на паковању пише да је стигао из Канаде. Жена је једно зрно ставила у теглицу да би показала Катарини и Павлу како расте пасуљ. Кад је проклијао посадили смо га.

После недељу дана само купили на пијаци опет домаћи пасуљ. И са њим смо урадили исто.

Онај канадски расте као луд, а овај са пијаце сваким даном све више заостаје. Изгледа има синдром фудбалске репрезентације Србије. Зна да је најбољи, али му сметају киша и сунце и неповољна зодијачка ситуација!
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Мислиш да су свраке биле прве спонзоруше?

Сврака је лепа птица.

Кад смо код баште, ми гајимо пасуљ у башти. Купили смо домаћи пасуљ у пекабети. После се испоставило да на паковању пише да је стигао из Канаде. Жена је једно зрно ставила у теглицу да би показала Катарини и Павлу како расте пасуљ. Кад је проклијао посадили смо га.

После недељу дана само купили на пијаци опет домаћи пасуљ. И са њим смо урадили исто.

Онај канадски расте као луд, а овај са пијаце сваким даном све више заостаје. Изгледа има синдром фудбалске репрезентације Србије. Зна да је најбољи, али му сметају киша и сунце и неповољна зодијачка ситуација!
    ... samo se ti drzi srpskog dobrog pasulja ma koliko sporo rastao ... ovaj iz Kanade je sigurno neki gen-pasulj

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Volim ptice, gavrani su mi posebno interesantni a na kosove imam valda posebnu privlacnost ... juce dok sam prskala travnjak caskala sam sa jednim kosom. Videla ga iz daleka kako me posmatra i ja mu nesto zacvrkutala i eto njega dosao blize ... ja mu opet nesto kazem i zvizducnem i on opet doskakuce par centimetara blize ... na kraju je bio od mene udaljen samo oko metar. Dok jos nisam imala macora, onda su me kosovi oblecali - svaki pokret su mi posmatrali sta sam radila u basti - ove ptice volu jednostavno ljudsku blizinu ... ali boje se macke, dok su svrake drske... avanturisticke, bas izazivaju opasnost i sudbinu ... juce sam se morala smejati, e steta da nisam mogla snimiti ... kada je svraka ugledala macora da se priblizava pocela je galamiti i to tako panicno, da je na momenat zaboravila da zna da leti ... ali odletila je jos na vreme. Danas je opet bila tu, virila mi sa krova u kuhinju ...

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la jo Pregled poruke
    ... Samo se ti drzi srpskog dobrog pasulja ma koliko sporo rastao ... Ovaj iz kanade je sigurno neki gen-pasulj
    Знам, да смо на време видели да је канадски не би га купили.

А ни са домаћим није боља ситуација. Увозници семена сељацима уваљују свашта, а они то после доносе на пијацу. Све се свело на отми паре и бежи. Нисмо у томе још увек стигли Амере, али ћемо ускоро, ако у међувремену не поцркамо.
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Обећах рузмарин. Додала шлајер. Па, ко воли

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Обећах рузмарин. Додала шлајер. Па, ко воли
    Piantagione, hvala! ... lepooo, vidim da je staro rozmarinovo grmlje ... blago vama, meni se ovde svake zime smrzne. I ove godine sam ga zasadila ali ne racunam sa time da ce preziveti do sledece godine - na vreme cu ga pojesti pre nego sto se smrzne.
    ... inace, zaboravila sam reci da imam i jezeve u dvoristu i oni dolaze lizat macorov tanjir. Slazu se odlicno sa mackom.

Kakav je to zacin slajer, gde se upotrebljava? ... ima li jos neko drugo ime, po cvetu ga ne poznajem

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Eto kakav paradajz raste kod mene na Siriusu
    ... nos ili nesto drugo, masti nema granice ...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ... a iz komsiluka sam dobila predivne suncukrete

Datum priključivanja
    Jul 2005
    Poruka
    9

unikat, rucni rad

a kinezke cene, majstor jede pirinac

Datum priključivanja
    Jul 2005
    Poruka
    9

jos koja

jos koja rusticna saksija, a mogu jos dosta toga da uradim, cena prava sitnica--koja kila pirinca

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu