Veliki pozdrav svima koji citaju ovaj forum. Moje ime je Zoran Jovanovic i student sam ekonomije na marketing smeru. Zeleo bih da otvorim temu na koju cete svi imati nadam se da napisete svoje misljenje koje mi je od velike vaznosti, pogotovo ako ste korisnik bilo kojeg od bakarskih proizvoda ili imate takvog iskustva. Naime, zeleo bih da otvorim diskusiju o tome koliko su informacije o bankama i njihovim proizvodima dostupne na Srpskom trzistu kao i o tome koliko su one pouzdane. Drugim recima, zeleo bih da iznesete svoje misljenje o tome, koliki je napor potreban da se ulozi kako bi se saznalo koja banka sta nudi, po kojim cenama (kamatama), koja je banka najbolja za koju vrstu kredita, ili prosto receno koliko treba vremena i truda da se sazna koji vam kredit i koja banka najvise odgovara. Prodiskutujte o tome kako bi internet mogao da pomogne u resavanju ovog problema.
Nadam se da vam na pamet nije pala pomisao : Setati od banke do banke i raspitivati se, kako bi dosli do ovih informacija Veliki pozdrav!