Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6

Tema: Gradovi na Jadranskoj obali

Datum priključivanja
    May 2009
    Poruka
    5

Gradovi na Jadranskoj obali

Upustite se ljudi opisivanje gradova na Jardanskoj obali, bez obzira da li su u Crnoj Gori, Hrvatskoj, Sloveniji ili italiji, iznesite svoje impresije ili zelje.
    Poslednji put uređena Nenad : 07-05-2010 u 23:28

Datum priključivanja
    Jul 2010
    Poruka
    10

Dubrovnik

Kao mali sam sa roditeljima dve godine letovao u Cavtatu, pokraj Dubrovnika. Kao i vecina nasih ljudi, skoro dve decenije sam u glavi imao jake impresije u vezi ovog grada i jedva cekao da mi se ukaze prilika da ponovo odem. Ovog leta bio sam u Budvi na moru i i otisao na jednodnevnu ekskurziju do Dubrovnika.

Razocarao sam se. To je jedan najobicniji primorski grad sa uskim ulicama. Imali smo 3 sata slobodno, sto nam je u pocetku izgledalo jako malo. Posle pola sata tumaranja ulicama grada, shvatili smo da nam je jako dosadno i da ustvari tamo nema sta da se vidi. Dubrovnik nije nista lepsi grad od Kotora, s tim sto je mnogo veci. Cene su jako visoke - od vodica smo dobili objasnjenje zasto. U Dubrovnik se retko ko vraca 2 puta i zato turistima treba uzeti pare kada dodju prvi put.

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    33
    Predlazem Pulu, sever Jadranskog mora, dusa Istre, nesto totalno drugacije od svega, ...

Arena, Hramovi, Muzeji, tvrdjave, pravi gradic muzej!

Plus tu su Brioni, omiljeno letovaliste druga Tita

Datum priključivanja
    Feb 2012
    Poruka
    16
    Medulin je recimo 6 km od pule predivan. Nocni zivot atraktivan, plaza pjescana

Datum priključivanja
    Sep 2012
    Poruka
    1
    A joj brate Dubrovnik je predivan grad, jesi li na Srđu bio? Lošeg si vodiča platio meni se čini

Mali Losinj, davno bio al jos pamtim... super gradic

csp2009646__mali_losinj__640.jpg

Tags for this Thread

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu