Aliexpress WW
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 36

Tema: Хотел "Оморика" Тара

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812

Хотел "Оморика" Тара

Деценијама посећујем "Оморику". Ово до сада није било. Прво сам добила собу испод самог димњака, 255. Није се могло дисати, прозор је био пун чађи, а и након "сеобе" на другу страну Хотела није много боље
    Дими и чађави готово цео дан, кухињски радови, а смрди као да гори гума.
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Деценијама посећујем "Оморику". Ово до сада није било. Прво сам добила собу испод самог димњака, 255. Није се могло дисати, прозор је био пун чађи, а и након "сеобе" на другу страну Хотела није много боље
    Сви су углавном имали лепе утиске из Оморике, али ово ме разочарало.
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Размишљала сам да ли да поставим ове фотографије. Учинила сам то, баш зато што обожавам Тару, посебно "Оморику". Зато што очекујем да ће Војна установа нешто предузети. У овом прелепом Националном парку западне Србије, на надморској висини од преко 1000 метара, чађ и дим шокирају. Деценијама сам уживала, дишући "отворених уста" у мирису јеле, смрче, бора, радовала се одласку у здраву животну средину. Ово, готово непрекидно, куљање црног дима, као да нико не примећује. Од 156 комфорних соба, половина их је у крилу Хотела испод димњака.
    Иначе, садржаја за одмор, забаву, рекреацију има безброј. Особље је љубазно, храна изврсна, на располагању су базен, сауна, трим сала, трим стаза, сала за стони тенис, куглана, библиотека....На Тари никада није досадно, опет ћу на Тари "пунити батерије", резервишући собу у крилу Хотела које није изнад кухиње и трпезарије, али "димна кнедла" остаје у грлу и срцу

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    971
    Шта у кухињи може тако да дими??? Јесу ли ти дали неки коментар одакле тај црни дим??

Уф, баш бих прошетао до Оморике на пар дана...

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    971
    Узгред да питам, пошто продају оне боровнице из кафанице? Претпостављам да користиш хотелски бежични интернет, како ради??? Прошли пут кад сам био тамо видео сам да имају бежични рутер, али тад нисам понео рачунар...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Само су слегнули раменима, ништа нису објашњавали за црни дим. Веруј, смрди ужас. Жао ми је што нисам фотографисала прозор хотелске собе, сав чађав. И за три дана ми дали кључ са супротне стране ходника, соба 252. То није решење, удишеш чађ и дим и даље. Узгред, са супротне стране се сваких 15 минута укључује нека вентилација трпезарије, огромног капацитета, која те буди и у току ноћи. У другом крилу Хотела то се и не примети. Тек, уместо до 14. августа, отишла.
    Дакле, у "Оморици" је заиста прелепо, али тражите собу у супротном крилу од кухиње.
    Вајерлес је 100 динара, сат времена, преко мреже 064, али је могуће конектовање само у сали око рецепције. Звала Теленор, објашњавали ми нешто око подешавања и "помогли" на тај начин да ће ме назвати за три дана, "када колега дође са одмора".

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la Nenad Pregled poruke
    Узгред да питам, пошто продају оне боровнице из кафанице? Претпостављам да користиш хотелски бежични интернет, како ради??? Прошли пут кад сам био тамо видео сам да имају бежични рутер, али тад нисам понео рачунар...
    Боровнице су 100 динара јогуртска чашица или 500-600 дин. килограм. Ја их берем, свако јутро, задовољство ми је. И, није ме стид признати, понела сам решо. Запослене довозе аутобисима из Бајине Баште, стижу око 7. Дакле, кафе, пре тога нема. Пијем једну дневно, чим отворим очи, а као сељанка, будим се пре 6. Па, и те убране боровнице, на том решоу, претворим у малену теглицу слатког, дневно.
    Poslednji put uređena plantaže : 09-08-2010 u 20:25

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    .........................

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591

U Vatikanu izlazi crni dim iz odzaka kao znak da jos nisu izabrali novog papu ... kad ga izaberu, onda se dimi beli dim. Mozda su u toj kuhinji birali novog kuvara ...

... ok ... ok ... necu vise lupat

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    U Vatikanu izlazi crni dim iz odzaka kao znak da jos nisu izabrali novog papu ... kad ga izaberu, onda se dimi beli dim. Mozda su u toj kuhinji birali novog kuvara ...

... ok ... ok ... necu vise lupat
    Скували Папу па је црн дим?
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Скували Папу па је црн дим?
    ... ma ne! ... bacili su starog kuvara u pec ...
    Poslednji put uređena JO : 19-08-2010 u 00:29

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ... mozda biraju novog kuvara/kuvaricu ... Plantaze, pokazi im sta znas!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Иде моја пријатељица са сином у недељу. Живо ме интересује да ли се нешто променило. Ако ништа, биће нових чађавих фоткица.
    А то да будем кувар у "Оморици", морам још пуно, пуно учити.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Чађи нема више, а добродошлица је топла

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Иде моја пријатељица са сином у недељу. Живо ме интересује да ли се нешто променило. Ако ништа, биће нових чађавих фоткица.
    А то да будем кувар у "Оморици", морам још пуно, пуно учити.
    ... znaci, kuhinjske zvezdice? Ajde opisi jelovnik ... neke delikatese ...

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu