Aliexpress WW
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 36 od ukupno 36

Tema: TRAVCICE, zacin i apoteka iz prirode

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Е, то, како се прави вино од хајдучке траве 'ето мени занимације

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la jo Pregled poruke
    nepoznata mi je ta prica. Cini mi se interesantnom i ako imas volju i vremena, ispricaj nam ovde na ovoj temi tvoje dozivljaje. Interesovalo bi me jos, sta jedu vojnici u divljini kada nestanu namernice ... I voda(setila sam se nekih holivudskih filmova)? Ovo sto si rekao, o toj hajduckoj travi stvarno nisam znala o kojoj travcici se radi i vec sam pogledala u vikipediju. Sada znam o kojem bilju pricate(plantaze i ti) i cim budem imala vise vremena, napiscu isto koju rec!
    Нема ту интересантних прича. Војска је чисто испирање мозга.

Једино што ти може бити интересантно да смо уместо воде пили вино. У далмацији је вода била дефицитарна.
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Нема ту интересантних прича. Војска је чисто испирање мозга.

Једино што ти може бити интересантно да смо уместо воде пили вино. У далмацији је вода била дефицитарна.
    Да, зато сам увек волела Далмацију. Једно лепо лето смо, супруг и ја, боравили у Луковом Шугарју, испод Биокова. Кишњичаре, друге воде нема. А да би се вода дезинфиковала, у њу се сипа вино

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    971
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Nepoznata mi je ta prica. Cini mi se interesantnom i ako imas volju i vremena, ispricaj nam ovde na ovoj temi tvoje dozivljaje. Interesovalo bi me jos, sta jedu vojnici u divljini kada nestanu namernice ... i voda(setila sam se nekih holivudskih filmova)? Ovo sto si rekao, o toj hajduckoj travi stvarno nisam znala o kojoj travcici se radi i vec sam pogledala u vikipediju. Sada znam o kojem bilju pricate(Plantaze i ti) i cim budem imala vise vremena, napiscu isto koju rec!
    Svojevremeno mi je ispricao jedan padobranac da su mu na preživljavanju najukusniji bili gušteri. Kao ćevapčići, rekao je...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Nenad Pregled poruke
    Svojevremeno mi je ispricao jedan padobranac da su mu na preživljavanju najukusniji bili gušteri. Kao ćevapčići, rekao je...
    ... eto kad se ne moze bez mesa ... ali bolje to nego zmije

Datum priključivanja
    Oct 2013
    Poruka
    9
    bez nane ne sedam za sto

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu