Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 28

Tema: Da li idete u pozoriŠte?

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    67

Upitnik Da li idete u pozorište?

Za one koji vole pozorište, bilo bi zanimljivo da razmene utiske i informacije o predstavama...
    Šta mislite o tome?

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    67
    Zaista dugo nisam posećivala ovaj sajt, a ipak, u medjuvremenu, niko nije ništa napisao na ovu temu. Mozda ljude ne zanima pozoriste, a mozda samo ne vole da pisu. Ovih dana sam odgledala dve predstave. Obe su mi se dopale. Svaka na svoj način. Napominjem da ni jedna od njih nije nova. Preporucujem
    vam da pogledate "?ine" u JDP i "Ribarske svadje" u Narodnom pozorištu.

Datum priključivanja
    Jan 2005
    Poruka
    1,158

Thumbs up Da li idete u pozorište?

samo kad skupim pare za karte pozdrav aleksandra

Datum priključivanja
    Oct 2005
    Poruka
    2
    U sredu, znaci pre tri dana, sam bila u Narodnom pozoristu, davala se odlicna opera Giuseppa Verdia 'Ballo in maschere'. Sledece subote, 15.okt. se daje 'Rigoleto', a 5. novembra ' Seviljski Berberin'.

Datum priključivanja
    Nov 2005
    Poruka
    153
    da...idem.Ovde svi idu u Pozoriste.Mislim na moj grad.To se podrazumeva.Ja sam u poslednje 2 godine vise bila na koncertima,operama.Sada sam bila na novogodisnjem koncertu Vojvodjanske filharmonije u Sinagogi.

Datum priključivanja
    Jan 2006
    Poruka
    7,983

pozorista

Nisam bila na koncertu Vojvodjanske filharmonije, ali sam bila na pijanistickom koncertu Tijane Andrejic, isto u Sinagogi, pred Novu godinu. Inace, njen mentor je svojevremeno bio, dok nije otisao u Ameriku, Kemal Gekic koji je otprilike u isto vreme imao svoj koncert u Sava centru.
    Volim beogradska pozorista i redovno gledam njihove gostujuce predstave u NS. U oktobru sam gledala u Beogradskom dramskom pozoristu predstavu Let iznad kukavicijeg gnezda, premijera je bila u vreme Sajma knjiga.
    Poslednji put uređena Ljiljaa : 04-01-2006 u 22:24

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    2
    Вечерас је премијера Шекспировог комада "Триол и Кресида" у СНП-у у Новом Саду. Унапред јој се радујем; купила сам карте за недељу.

Datum priključivanja
    Jan 2006
    Poruka
    7,983
    Pretpostvljam da je na sceni "Pera Dobrinović" , a na sceni '' Jovan Đorđević" u nedelju je festival Vojvođanske zlatne Ĺľice.

Datum priključivanja
    Jan 2006
    Poruka
    7,983
    Citat U originalu postavio/la Lisa
    Вечерас је премијера Шекспировог комада "Триол и Кресида" у СНП-у у Новом Саду. Унапред јој се радујем; купила сам карте за недељу.
    Veceras je pretpremijera, a sutra premijera predstave.

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    39
    Zadnji put sam bila u pozoristu pre skoro mesec dana. Bio je pozorisni maraton, gostovala su pozorista iz nekoliko gradova Srbije. Odgledala sam vecinu predstava.

Razlika izmedju pozorisnih predstava od pre desetak godina i danas, je evidentna. U danasnjim predstavama se psuje do iznemoglosti, sto mi bas, bas, para usi. Kultne predstave su teme propasti ljudskog morala, gde jedan od glavnih glumaca 50 puta spomene k...c. E, takvo pozoriste ne volim. Od sada u pozoriste idem samo na koncerte i opere!

Datum priključivanja
    Mar 2008
    Poruka
    5
    Uglavnom jednom nedeljno...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    2
    Meni je zaista zao sto nemam vise vremena i prilika da idem u pozoriste...
    Najcesce idem u BDP..
    Cula sam za ovu novu predstavu u pozoristu na Terazijama, cini mi se, nemojte me drzati za rec, "Maratonci trce pocasni krug", ali su karte rasporodate do proleca

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1
    Da...idem u pozoriste redovno,radim tamo kao hostesa...Obozavam pozoriste i planiram da se bavim glumom...u junu konkurisem na akademiju,spremam se vec par meseci...
    Btw,iz Sombora sam i onaj ko voli da prati pozorisnu scenu,zna da je Somborsko pozoriste jedno od najboljih
    uskoro ce premijera "Lepet mojih plucnih krila"
    http://www.npozoristeso.co.yu/

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Премијера на Дан заљубљених. Хвала на информацији NuLe . Леп повод да одем у Сомбор и уживам у врцавој игри Иване Јовановић, којој је Осмех друго име.
    Prikačene slike Prikačene slike  

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Ja idem kad god mi se strefi dobra prilika što znači da idem često.Više volim da idem u pozorište nego u bioskop,u pozorištu postoji neka magija gotovo ne objašnjiva...u bioskop ne idem jer kada gledam neki film volim svu moguću komociju koju u bioskopu ne mogu da mi pruže a to je hrana,pivo i krevet...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu