Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3

Tema: Da li je povredjeno moje ustavno pravo,prezupcija nevinosti???

Datum priključivanja
    Nov 2010
    Poruka
    3

Poruka Da li je povredjeno moje ustavno pravo,prezupcija nevinosti???

Ja sam bivsi policajac iz Beograda koji sam izgubio posao samo zato sto su protiv mene podnete dve krivicne prijave,jedna prijava je zastarela vise od godinu dana ,a druga je obustavljen postupak za krivicno gonjenje od strane javnog tuzioca ,nema dovoljno elemenata za krivicno gonjenje.Sto znaci da sam ostao nevin pred zakonom ,a umedjuvremenu meni MINISTAR salje resenje o prestanku radnog odnosa.U obrazlozenju stoji da radnik koji radi u MUP-u Srbije ne moze biti krivicno gonjeno za krivicna dela koja se gone po sluzbenoj duznosti.

-Molim VAS da mi objasnite da li je tu povredjeno moje ustavno pravo da se smatra svako nevinim dok se drukcije ne dokaze?

-Da li je stariji ustav jedne pravno uredjene drzave ili zakon o unutrasnjim poslovima,sa diskrecionim pravom MINISTRA da moze da,da OTKAZ.

I ako je on sam odgovarao za krivicna dela koja se gone po sluzbenoj duznosti i postao MINISTAR

U napred Hvala!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    970
    Bivši policajac koji je "živela u SAD preko 40 godina". Nešto se ne uklapa...

Pretpostavljam da je prvi korak da uložite žalbu na to rešenje. Možda da savet potražite u inspekciji rada ili nađete advokata?

Zastarela krivična prijava više govori o našem sudstvu i tužilaštvu nego o vama, ali usvakom slučaju mislim da nije u redu da zbog toga vi snosite posledice.
    Kao policajac ste sigurno bili izloženiji mogućnosti da neko protiv vas podnese krivičnu prijavu.

Datum priključivanja
    Nov 2010
    Poruka
    3

Izvinjavam se sto nisam navela o cijem se problemu radi!?

Prvi put sam na ovakvim forumima prisutna,u svakom slucaju hvala

Tags for this Thread

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu