Aliexpress WW
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6

Tema: Пала бандера

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339

Пала бандера

Синоћ око 11 сати је у мојој улици пала бандера, али ево 11 сати касније нико није нашао за сходно да дође. Обавештени су и Телеком, чија је бандера пала, и Беоком сервис.

Срећом каблови на бандери која је пала нису под високим напоном. Осим ње, и бандере ЕДБ су пред падом. Пре бар пет година ЕДБ је на неким местима поставила нове бандере, али нису преместили каблове. На друга места су донели бетонске бандере, али их нису ни усправили.
    Prikačene slike Prikačene slike
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Izgleda da ce ih jos vise popadati ... eto, dok kod mene pada sneg, kod tebe padaju bandere ...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Децембра прошле године куцкала сам како немам седам дана воде, а 31. децембра и 1. јануара, било је струје "на кашичицу"....Београд, центар Града
    Јавни се негде за четири дана, можда заврше пре викенда.

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    64
    U svetu je vec odavno standard da svi kablovi i zice idu podzemno,a kod nas...drvene bandere jos uvek...Mada,ipak,moram vam se pohvaliti...u Indjiji,gde ja zivim,u sve vise ulica se sklanjaju bandere i kablovi se postavljaju pod zemlju, i mogu reci da ulice posle toga izgledaju preporodjeno...i estetski i funkcionalno.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la bratislav n Pregled poruke
    u svetu je vec odavno standard da svi kablovi i zice idu podzemno,a kod nas...drvene bandere jos uvek...mada,ipak,moram vam se pohvaliti...u indjiji,gde ja zivim,u sve vise ulica se sklanjaju bandere i kablovi se postavljaju pod zemlju, i mogu reci da ulice posle toga izgledaju preporodjeno...i estetski i funkcionalno.
    Браво за Инђију!

Колико знам по закону је обавезно да стављају каблове под земљу. Сећам се кад сам био мали, брат и ја смо штапом за пецање лупали по жицама које су на метар и по од нашег прозора. Сад се плашим да ту ставим француски прозор да не би и нашој деци пала на памет таква игра.

Пс. склонили су бандеру, а жице само затегли у закачили за другу која још увек није пала.
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    64
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Браво за Инђију!

Колико знам по закону је обавезно да стављају каблове под земљу. Сећам се кад сам био мали, брат и ја смо штапом за пецање лупали по жицама које су на метар и по од нашег прозора. Сад се плашим да ту ставим француски прозор да не би и нашој деци пала на памет таква игра.

Пс. склонили су бандеру, а жице само затегли у закачили за другу која још увек није пала.
    Ta vasa igra me podsetila sad na jednog mog drugara iz Obrovca...Jednom prilikom sam ga dovezao kuci iz koje je odsustvovao nedelju dana...u medjuvremenu su mu iskljucili struju...Ulazimo u dvoriste,a on uzima neki ogromni stap koji ima nesto kao raslje na kraju...prilazi banderi,tim rasljama obuhvati neku zicu i vrati je na odredjeno mesto...po pokretima vidim da mu nije prvi put i da je "uvezban"...i svetlost se vraca u njegov dom...Ne znam kako je sad...nisam ga video dugo...ako ima podzemne kablove u ulici...ne znam da li je bas srecan zbog toga...

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu