Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2

Tema: windows 7 64bit

Datum priključivanja
    Nov 2010
    Poruka
    6

windows 7 64bit

Sad sam stavila nov sistem windows 7 64bit,a do sad sam imala 32 bit.Od tada mi se jako greje laptop,cpu mi je cesto na dosta velikom postu,i tada mi puno jace zuji.processor mi je amd athlon dual core M320(2.1Ghz),i imam 3GBram memorije.jel do toga stvar?

Datum priključivanja
    Apr 2009
    Poruka
    1

reni

Sad sam stavila nov sistem windows 7 64bit,a do sad sam imala 32 bit.Od tada mi se jako greje laptop,cpu mi je cesto na dosta velikom postu,i tada mi puno jace zuji.processor mi je amd athlon dual core M320(2.1Ghz),i imam 3GBram memorije.jel do toga stvar?

Iz Vašeg pitanja vidi se i odgovor.Laptop koji imate nije pogodan za 64bitnu verziju jer je zahtevnija od 32bitne.Ja sam u zadnjih mesec dana na mojoj mašini(procesor intel dual kore 2.66Ghc,ram 4GB)instalirao i isprobao sve vindouze XP-e,vistu ultimed 64bitnu,vin 7 32 i 64bitni,novi Windows 8 Build 7850-x86-iND(već ga ima na internetu) i na svim sedmicama je ocena vindovs iskustva 4.4,koči procesor.Kad nešto instaliram na postu je 100%.I za moju a i za vašu mašinu najbolji je UBUNTU 10/10 instalira se za 6 minuta i sve je tu.Ima sve ili mahom sve drajvere u sebi(samo što se ja loše snalazim na njemu i koristim ga samo radi štampača)na ubuntu sve radi kao ludo klik i već gotovo.Vista je krš(bacio sam 200evra)vin 7 je mnogo bolji, a utisak za vin 8 tek treba da ga istestiram jer sam ga tek juče instalirao,ali prvi utisak je da je bolji od 7.pozd.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu