Aliexpress WW
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4

Tema: Ucenje jezika u inostranstvu

Datum priključivanja
    Jan 2011
    Poruka
    1

Ucenje jezika u inostranstvu

Pre dve godine sam prvi put putovala u Valensiju da ucim spanski jezik, odusevila se koliko pozitivnog iskustva, znanja i prijatelja mozes da steknes. Prosle godine sam bila na Malti da ucim engleski jezik, i imala sam isto iskustvo. Naravno, nisam bogata, ova kategorija putovanja je najjeftinija zato i najpopularnija medju mladim ljudima u svetu. Pitam se kakva su iskustva drugih ljudi? Zasto to nije popularno u Srbiji? To je totalno cudno, opste je poznato da mladi ljudi u Srbiji govore makar jedan strani jezik, uglavnom engleski!
    Znaci da interesovanje za jezike i mogucnost savladavanja istih postoji, zasto i ucenje jezika na odmoru nije popularno?
    Jos je opste poznato da sertifikati o poznavanju jezika pri zaposlenju su veliki plus. Zar nije pametno, ici recimo na more, proci jeftino, nauciti jezik i upoznati se sa kulturom nekog naroda na drugi naci, ne kao obican turista, vec kao stanovnik nekog grada. Organizovati svoje vreme kako tebi odgovara i obilaziti ono sto tebe interesuje, ne da ti neko servira.
    Hvala za odgovore na ovu temu

Datum priključivanja
    Aug 2012
    Poruka
    1
    Definitvno je najbolji metod učenja jezika upravo učenje jezika u inostranstvu. Učio sam dugo italijanski kod nas a onda sam bio u Firenci na kursu italijanskog i naučio sam mnogo više za mnogo kraće vreme nego na bilo kom kursu ovde.
    Poslednji put uređena Dejan : 31-08-2012 u 19:06

Datum priključivanja
    Jul 2010
    Poruka
    10
    Ja sam ucio engleski jezik na Malti. Preporucujem svakome kome nedostaje prakticna konverzacija na engleskom. To je nesto sto se u u privatnim skolama ne radi. Bio sam 17 dana, bilo bi jos bolje da sam ostao jos jednu nedelju. Jeste bilo skupo, ali kada pogledate da sam za te pare imao 4 casa engleskog dnevno, letovanje 2 nedelje i koriscenje engleskog van casova svakog dana, to je bila OK cena.

Datum priključivanja
    Jul 2013
    Poruka
    16
    ljudi ja sam pronasao izvanredno resenje za kurs engleskog u inostranstvu. odusevio sam se potpuno! to je domaca skola a drze casove preko neta. i jos kurs traje samo cetiri nedelje! ma savrseno. sve uzivo preko neta kao da sam u skoli! fenomenalno! ne bih da reklamiram ali ako vam treba tako nesto daju i garanciju da cete sigurno nauciti! skola je britanicca pa vi se raspitajte sami dovoljno sam vam rekao.

Tags for this Thread

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu