Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
    Datum priključivanja
    Jan 2011
    Poruka
    1

Kontakti na skajpu

Imala bih dva pitanja,ako neko zna da mi pojasni.
    Prvo-dodala sam jednog poznanika u kontakte i prvo mi je kao njegov status stajalo (this person has not shared details with you) a zatim mi se sutradan promenilo u offline i promenio se izgled profila (mogu da vidim vise podataka) ali mi nije stigla poruka "this person has shared contact details with you" koja mi je uvek ranije stizala kada sam nekog dodavala ili mene neko dodavao. Sta to znaci? Jel me je dodao ili ne?

i drugo:

Ako je neko offline (ne invisible nego zaista offline) a vi mu posaljete poruku da li ce mu stici kad bude online ili ne..

Hvala najlepse,unapred.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,315
    Citat U originalu postavio/la estrella roja Pregled poruke
    imala bih dva pitanja,ako neko zna da mi pojasni.
    Prvo-dodala sam jednog poznanika u kontakte i prvo mi je kao njegov status stajalo (this person has not shared details with you) a zatim mi se sutradan promenilo u offline i promenio se izgled profila (mogu da vidim vise podataka) ali mi nije stigla poruka "this person has shared contact details with you" koja mi je uvek ranije stizala kada sam nekog dodavala ili mene neko dodavao. Sta to znaci? Jel me je dodao ili ne?

I drugo:

Ako je neko offline (ne invisible nego zaista offline) a vi mu posaljete poruku da li ce mu stici kad bude online ili ne..

Hvala najlepse,unapred.
    1. Додао те је на листу.

2. Порука ће му стићи кад обоје будете онлине у исто време.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu