Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3

Tema: Dogodovstine iz skola jezika

Datum priključivanja
    Dec 2009
    Poruka
    4

Dogodovstine iz skola jezika

Ne znam kakva ste vi sva iskustva imali u skolama jezika, ali sada cu vam ispricati jedano moje jucerasnje. Odem ja tako juce u jednu XX skolu jezika da se raspitam za kurs (posto treba da se spremam za medjunarodni ispit), kad tamo skretarica u minjaku i raskopcanoj kosuljici. Naravno, nema potrebe reci da je plavusa. Lepo ona meni sve objasnila, i odoh ja kuci sa informacijama, ali i dalje razmisljam:"Da li je tolika kriza u tim skolama za ucenje stranih jezika, pa su poceli zaposljavati hostese?"
    Ako imate i vi nekih dogodovstina iz skola jezika, pisite. A mozete mi javiti ako znate za neku dobru skolu engleskog jezika koja sprema za medjunarodne ispite.

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    1
    Ej, pa to je super, nemoj uopšte da se dvoumiš, odmah kod njih upiši kurs

E već kad si pomenuo škole, jel' znaš nekog ko je pohađao neki intezivan kurs i u kojoj školi? Treba mi za posao da polažem neki viši nivo, B2 ili viši, pa im treba dokaz, a nemam mnogo vremena jer treba da dokaz o znanju jezika što pre predam u firmu.

Datum priključivanja
    Jun 2013
    Poruka
    21
    Hahaha, hostesa. Sve se razmisljam sad da li pricas o skoli u koju sam ja isla. Sekretarice isto imaju suknje i kosulje, doduse pristojne duzine suknje. Ali nisam na osnovu toga sudila i upisivala vec na osnovu preporuke, tako da sam bila zadovoljna. Spremaju za medjunarodne ispite, imaju i intenzivne kurseve. U bg su, skola britanicca.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu