Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4

Tema: Putovanje na Ohrid

Hybrid View

Datum priključivanja
    Apr 2011
    Poruka
    6

Putovanje na Ohrid

Ozbiljno razmisljam da ovog leta posetim Ohrid. Cuo sam da je sjajno za kupanje i da ima jako puno lepih manastira da se obidje.

Jedini problem je izbor agencije, naravno... Iskreno nemam puno poverenja u njih posle svih zloupotreba koje smo videli, tako da bi voleo da mi neko preporuci neku dobru agenciju za put u Makedoniju.

Kolega mi je preporucio Baja turs kao posebno dobar za Ohrid, ali nisam cuo ranije za njih, pa me zanima da li je neko putovao sa njima.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la mirko_i_slavko Pregled poruke
    ozbiljno razmisljam da ovog leta posetim ohrid. Cuo sam da je sjajno za kupanje i da ima jako puno lepih manastira da se obidje.

Jedini problem je izbor agencije, naravno... Iskreno nemam puno poverenja u njih posle svih zloupotreba koje smo videli, tako da bi voleo da mi neko preporuci neku dobru agenciju za put u makedoniju.

Kolega mi je preporucio baja turs kao posebno dobar za ohrid, ali nisam cuo ranije za njih, pa me zanima da li je neko putovao sa njima.
    Пријатељица је пре пар година била у Охриду у сопственој организацији. Била је задовољна смештајем. Ако си спреман да идеш неорганизовано, могу да се распитам где је била смештена и сл.
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Apr 2011
    Poruka
    6
    Potpuno privatni aranzman zvuci OK, ali moracu da dobijem zeleno svetlo od devojke za tako nesto

U svakom slucaju, hvala na odgovoru

Datum priključivanja
    Apr 2011
    Poruka
    3
    Eeeeeee, pa Baja ti je super....

A devojka ti je potpuno u pravu
    Mnogo je lepse ako na odmor odes i ne brines o nicemu, zato i agencije sluze.

Ima prevaranata, ali malo se raspitaj i videces, baja ti je jedna od boljih agencija sto se ohrida tice.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu