Aliexpress WW
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8

Tema: dali postoji zavisnost od interneta

Datum priključivanja
    Jan 2012
    Poruka
    4

Upitnik dali postoji zavisnost od interneta

nedavno sam gledao na televiziji da u nekoj zemlji su otvorili ordinaciju za odvikavanje od interneta ja mislim da je to glupost ljudi idu na internet onoliko koliko im je to potrebno nemozemo reci za nekog da je zavistan od interneta sad neko ide na internet manje neko vise

Datum priključivanja
    Feb 2012
    Poruka
    16
    ja se brinem za decu koja nikako ne izlaze vani zbog raunara

Datum priključivanja
    Mar 2012
    Poruka
    1
    Postoji. Zavisnosti od interneta najčešće su sklone zatvorene i otuđene osobe. One su nesigurne, lako se uznemire i očajavaju zbog najmanjeg neuspeha. Isto tako, da li je normalno da dete koje je došlo iz škole odmah seda za kompjuter i počinje da surfuje po internetu?

Datum priključivanja
    Jun 2013
    Poruka
    21
    kako da ne, svi smo pomalo zavisni a ima i onih koji se ne odvajaju

Datum priključivanja
    Aug 2013
    Poruka
    18
    ima zavisnosti mislim da sam ja na vrhuncu. vise ni u prodavnicu ne idem. Ali najzesce je sto sam krenula na online casove engleskog jezika. I to me mrzi da se cimam autobusom. Stvarno je odlicno, napravili su homeschool english kao da sam tamo, samo sto cu se ugojiti imacu 300 kila jer ne vidim sunce.

Datum priključivanja
    Sep 2013
    Poruka
    2
    sigurno da postoji, ko sedi ceo dan i sam surfuje na netu pa i zaboravi da jede taj je zavisnik!

Datum priključivanja
    Sep 2013
    Poruka
    1
    imam jedno pitanje.Jedna moja drugarica je dodala jednog mog druga na skajp i moze da vidi njegovu sliku... medjutim ja koja ga imam vec duze vreme .. ne mogu.. kako je to moguce i da li postoji neki fazon da sakrijes svoju sliku od odredjenih ljudi na skajpu? zaboravila sma da kazem da on ima sliku vidim je ali to je beli kvadrat.. ona vidi njegovu sliku sa njim na njoj .. to je vrlo cudno.. ako mozes da mi odgovoris bila bih ti zahvalana.Nela

Datum priključivanja
    Feb 2015
    Poruka
    12
    Citat U originalu postavio/la nelly Pregled poruke
    imam jedno pitanje.Jedna moja drugarica je dodala jednog mog druga na skajp i moze da vidi njegovu sliku... medjutim ja koja ga imam vec duze vreme .. ne mogu.. kako je to moguce i da li postoji neki fazon da sakrijes svoju sliku od odredjenih ljudi na skajpu? zaboravila sma da kazem da on ima sliku vidim je ali to je beli kvadrat.. ona vidi njegovu sliku sa njim na njoj .. to je vrlo cudno.. ako mozes da mi odgovoris bila bih ti zahvalana.Nela
    Zanimljiv problem. Nisam znao da postoji ta mogućnost sakrivanja fotografije od određenih ljudi...

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu