Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2

Tema: EFG EUROBANK - lopovska banka

Hybrid View

Datum priključivanja
    Mar 2012
    Poruka
    1

EFG EUROBANK - lopovska banka

Ja sam imao jednu neprijatnost u filijali EFG EUROBANK, jer su po odobravanju kredita govorili da kao poklon, klijenti dobijaju kreditnu karticu bez placanja odrzavanja(godisnjeg) iste. Medjutim, kasnije je dolazila na naplatu provizija za odrzavanje kreditne kartice iako nije koriscen nikakav iznos, a sve suprotno obecanjima zaposlenih u toj filijali banke. Tako da mogu da kazem da treba da bezite u sirokom luku od EFG EUROBANK.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    971
    Citat U originalu postavio/la coolfaceman Pregled poruke
    Ja sam imao jednu neprijatnost u filijali EFG EUROBANK, jer su po odobravanju kredita govorili da kao poklon, klijenti dobijaju kreditnu karticu bez placanja odrzavanja(godisnjeg) iste. Medjutim, kasnije je dolazila na naplatu provizija za odrzavanje kreditne kartice iako nije koriscen nikakav iznos, a sve suprotno obecanjima zaposlenih u toj filijali banke. Tako da mogu da kazem da treba da bezite u sirokom luku od EFG EUROBANK.
    O istom problemu u drugoj banci smo ovde svojevremeno pricali.
    Mislim da postoje mehanizmi da se obratite NBS i da ih obavestite o nekorektnom ponasanju, mozete podneti krivicne prijave za prevaru protiv sluzbenika banke, odnosno odgovornih lica koji su vas obmanuli.
    Ako je to tako kao sto tvrdite siguran sam da cete naci jos dosta njih sa istim problemom, bolje je da to sve uradite zajedno.
    Ako ne nasednete na prevaru, pa im ne platite trazeni iznos i iznos za zatvaranje kartice, oni ce vas "dug" verovatno proslediti nekoj od privatnih firmi koja usluzno uteruje dugove, cime ce biti ugrozeni vasi licni podaci, tako da imate razlog vise da ih dovedete u red. Samo nadjite i ostale prevarene, pa se udruzite. Za banke su takve stvari posebno sramne.

U prosloj pominjanoj banci je kao uzrok problema bila odluka "mladog i neiskusnog rukovodstva" dovedenog na rukovodece funkcije po cudnim osnovama.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu