Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 21 od ukupno 21

Tema: Sanja Starovic - Biografija

Datum priključivanja
    Jun 2012
    Poruka
    29
    Sanja Starovic pise i svoj personalnio blog gdje mozete da procitate jako zanimljive stvari sa Sanjinih putovanja sirom svijeta.
    Evo i jedan najnoviji blog,

Od stiskavca do baskarenja

1167897_321214148021971_483979785_n.jpg

Ooo, zar je vec odmor zavrsen? Pa nesto je kratko trajao, svega 3,5 mjeseca... Mozda malo jace... Red je da se ode i kupi karta za povratak. Prvo ona iz Gacka. Za Beograd. A gdje drugo? Drugar mi rece da i on ide isti dan, pa se dogovorismo da idemo onim kasnijim, u 22h. Dosli mi na stanicu, sve uredno, cak i 20 minuta ranije. Posto su kumini roditelji izlazili da me isprate, kontam, bolje da ja dodjem prije njih. Jer uglavnom, kad ja krecem, kasnim naravno, stizem na stanicu sa torbama, odbor za ispracaj je vec tamo, ali i autobus. Tako da ja bukvalno imam vremena da se pozdravim sa svakim od njih i produzim u autobus. To vece, dodjosmo mi ranije, kad autobus kasni. Citavih 50minuta. Ali dobro, ionako mi se nije islo, pa je svaki minut dobrodosao. Taktika je bila sledeca, da nas dvoje uletimo gore u potrazi za mjestima, a moji ubace stvari dolje. I to kao bus na sprat. Ahaaa... Jedva razbudih nekog Australijanca sto se pruzio, te nadjosmo mjesta. Super nam je bilo, nit' dovoljno mjesta, nit' cistog vazduha. Sjedila sam bocno, sa nogama u onom prolazu. Mislim da ovaj decko, sto je sjedio sa mnom, ne zna kako izgledam sprijeda. Obavezno je bilo koriscenje pauze, ali onda pri ponovnom vracanju u bus, shvatimo kakav vazduh udisemo unutra. Ugasise i "nazovi klimu" u neka doba. Kad smo pitali zasto su to uradili, kazu da su se neki zalili da im je hladno. Hladno? U sred avgusta? U krcatom autobusu? Brrr... Ali najvaznije je da smo dosli zivi i zdavi. Hvala lijepa, ali gledacemo sledeci put drugi prevoz. E ovako kad mi dodje vrijeme za pakovanje torbe, zeludac mi se prevrce. Bog zna koliko puta stavljam i vadim stvari, guram, smanjujem ambalazu, rolam, umotavam, uf... Sta mi treba, a sta ne? Pa evo, kako da spakujem u torbu sve ono sto mi treba do maja? Jedna torba. Rucni prtljag se ne racuna. I sve kao, ma nece mi trebati ovo, ma nece ni ono, da zatvorim, ne moze. I taman kad pomislim da sam ubacila sve sto mi treba, odem u drugu prostoriju i shvatim da se grdno varam. Vise stvari oko kofera nego u njemu. Ulazi Sale da vidi kako mi ide.

Nastavi citati na; http://starovicsanja.blogspot.com/20...askarenja.html

Mozete nam se pridruziti i na facebook-u; https://www.facebook.com/pages/Sanja...42794902431184

Datum priključivanja
    Jun 2012
    Poruka
    29

Datum priključivanja
    Jun 2012
    Poruka
    29
    Posto svi znamo da Sanja Starovic ima svoj personani blog i da odlicno pise, evo opet nas je pocastila najnovijim blogom Procitajte ga, jako zanimljiv

Ne, nemoj mi prici!

Sanja - Ilgar1.JPG

Pricam neki dan sa drugarom o musko-zenskim odnosima. Slozili smo se u istom, zena je lovac. Da. Koliko god muskarac oblijetao oko djevojke/zene, ona je ta koja na kraju odluci, dati mu sansu ili ne. Muskarac je ulovljen. Htio to on da prizna ili ne. Ne znam koliko vas se slaze sa tim. Ja tako mislim. Ovdje u Bakuu, muskarci prilaze od sale. Bez nekog posebnog uvoda. Neki sa stilom, sa ruzama, a neki samouvjereno, ostavljajuci broj telefona na stolu. Ni A ni B, nego papiric. Ocekujem tvoj poziv. Da, bas cu da ti se javim. Vidim te sad i ko zna kad. Odavno nisam cula da je neki muskarac prisao djevojci na orginalan nacin. Ovdje recimo, najcesce dobacuju na ulici, ako se radi o pjesackoj zoni, naravno. Ali im je mnogo lakse da uspore dzipove i da pitaju za ime. Ma nemam ja godine, nemam ime ni prezime za vas. Pretpostavljam da ovako pokusavaju sa strankinjama, ali me zivo zanima kako prilaze domacim djevojkama. Ja ih samo vidim kako sjede u parku, scucureni jedno uz drugo. Ona sredjena tip top, obavezno neki animal print. Nije vazno dal' je u pitanju, tigar, leopard ili zebra. On fenserica, crne uske pantalone, majica i simike na nonama. Slatki su. Da pokusam docarati jedan od njihovih najcescih prilaza.

Nastavi citati na; http://starovicsanja.blogspot.com/20...-mi-prici.html

Mozete nas potraziti i na facebook fan stranici Sanja Starovic; https://www.facebook.com/pages/Sanja...42794902431184

Datum priključivanja
    Jun 2012
    Poruka
    29
    Sanja Starovic je i sezonu 2013/2014 a ukupno vec 6 da igra za Prvaka Azerbejdzana Rabita BAKU. Sanji je ove sezone pripala i cast da nosi kapitensku traku.

SanjaS3-a.jpg

Datum priključivanja
    Jun 2012
    Poruka
    29
    Sanjina ekipa Rabita BAKU za sezonu 2013/2014

15. SANJA STAROVIC, 9. Brenda CASTILLO, 3. Katarzyna SKORUPA, 5. Natasa KRASMANOVIC, 4. Rachel ROURKE, 7. Kayla BANWARTH, 12. Cursty JACKSON, 8. Aury CRUZ, 18. Dora HORVATH, 13. Tomkom NOOTSARA, 11. Brittnee COOPER i 17. Katarzyna SKOWRONSKA

231405_074-1.jpg

Pridruzite se Sanjinoj facebook grupi; https://www.facebook.com/pages/Sanja...42794902431184

Datum priključivanja
    Jun 2012
    Poruka
    29
    Rabita Baku iz Azerbejdžana ekipa za koju igra Sanja Starovic organizovace Finalni turnir LIGE SAMPIONA 2014. u konkurenciji odbojkašica 15. i 16. marta 2014.godine. Sanja Starovic kao i Natasa Krsmanovic uspesno nastupaju u Azerbejdzanskom Lideru na tabeli.

201108_IMG_7997.jpg

Sanja Starovic i Natasa Krsmanovic

1459137_686597378026220_719600543_n.jpg

Facebook grupa: https://www.facebook.com/pages/Sanja...42794902431184

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tags for this Thread

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu