Aliexpress WW
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6

Tema: problem sa skype - necuju me

Datum priključivanja
    Sep 2012
    Poruka
    2

problem sa skype - necuju me

postovanje, imam problem sa skypom na samsung telefonu , inace sve je bilo u redu par dana od instaliranja . sada mi rade poruke i ja na telefonu cujem i mogu da pisem ali mene necuju i javlja se neka mikrofonija takoreci cujem svoj glas. inace mikrofon mi radi na telefonu jer kad razgovaram cuju me odlicno . pokusao sam da obrisem skyp pa da instaliram drugi i opet isto. pa bih zamolio ako neko moze da mi pomogne. unapred hvala

Datum priključivanja
    Sep 2012
    Poruka
    6
    ili nemas neki program kamerica ti ne radi ako je nemas treba ti mikrofon

Datum priključivanja
    Sep 2012
    Poruka
    2
    Citat U originalu postavio/la sakiema Pregled poruke
    ili nemas neki program kamerica ti ne radi ako je nemas treba ti mikrofon
    imam kamericu i vidim sve ali samo mene necuju ili ti neradi mi mikrofon kada je na skypu a inace ovako sve radi . stvarno neznam u cemu je problem a inace je radilo i odjednom neradi verovatno trebam nesto instalirati ali sta???

Datum priključivanja
    Sep 2012
    Poruka
    6
    program za kameru ili mikrofon

Datum priključivanja
    Apr 2013
    Poruka
    1
    Ja imam problem... Pricao sam malo pre sa prijateljima iz Adelaida i pricamo pricamo i od jednom poceo po malo da se prekida ton pa pola ih cujem pola ih ne cujem... Tamo na dnu skajpa gde se gleda kvalitet veze stoje sve cetiri prazne crte nzm kako ranije mi je bilo barem zuto ... Da li nekim podesavanjima dodatnim moze dodatno da se utice na kvalitet veze ili je to i do onog sa kim pricas tj dal je daleko dal je kod njega kvalitetna veza i slicno

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Свађта може да буде проблем, ако је у току разговора дошло до проблема, вероватно је због проблем а са интернетом. Позови их поново...
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu