Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
    Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    3

Upozorenje Pouzdanost turistickih agencija u Beogradu

Da li je neko mozda cuo za agenciju Conte plus koja se nalazi u Ulici Kneza Milosa broj 9? Ako jeste,zanima me da li je neko putovao preko njih u stranu zemlju radi posla... Konkretno, u pitanju je AU PAIR ( cuvanje dece) sistem...
    Unapred zahvalna Trinity...
    A sto se tice agencija za nekretnine,narocito onih koje uzimaju po1500 dinarapa i vise a obecaju da ce VAm naci stan,njih treba pozatvarati... Zbog loseg iskustva,veoma loseg iskustva,pozivam sve koji imaju nesto da kazu po tom pitanju,makar i nesto dobro,da vidim ima li neka "normalna" i "korektna" agencija u Bg-u !
    Poslednji put uređena Trinity : 29-03-2005 u 15:01

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    1,445

Smile

Cao Trinity nikad cuo ali znam ko sigurno jeste pa ako bi bila strpljiva da se raspitam pa cu da ti javim!

Datum priključivanja
    Feb 2005
    Poruka
    9

Upozorenje Au Pair

Moj savet ostavi ruke od toga ne daju se vize za tako nesto vise ili odu pare ili i ti i pare

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,311
    Pazi se čuvanja dece u inostranstvu. Većina naših devojaka se ne bavi samo tim poslom. Takve oglase daju i agencije za trgovinu belim robljem.

Recimo da bi u Italiji porodica mogla normalno da živi ugalvnom i muž i žena moraju da rade po dva posla. Za to vreme plaćaju "bejbi siterke" da im čuvaju decu. Zamisli da li onda samo od čuvanja dece može da se živi?

Čuo sam i za primer devojke koja stvarno radi samo taj posao, ali...

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    968
    Nisam video da postoje na spisku članica YUTA.

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    1,445
    Ona agencija sto je prosle godine ostavila one ljude u Turskoj je bila clanica YUTA-e tako da ni te agencije nisu pouzdane Bog zna sta!
    JAH RasTafari

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,311
    Za agenciju koja je prošle godine ostavila turiste u Turskoj skoro sam potpuno siguran da su joj namestili igru! To se ovde redovno dešava kad neka agencija počne da jača. Zato su drastično skuplji aranžmani kupljeni u Srbiji nego slični ili isti kupljeni u Engleskoj, Nemačkoj...

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu