Aliexpress WW
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8

Tema: Skajp opterećuje procesor.

Datum priključivanja
    Feb 2013
    Poruka
    6

Skajp opterećuje procesor.

Skajp mi opterećuje procesor 100%. Kada Skajp isključim procesor se vraća u normalu. Prilikom logovanja sa nekim drugim nalogom i procesor radi normalno. Došao sam do zaključka da samo moj Skajp nalog pravi problem, pokušao sam sa reinstalacijom ali nisam rešio problem. Nisam rad da pravim novi nalog, pa me interesuje dali je možda nešto od dodataka pravi problem, a iskreno rečeno neznam ni dali sam nešto dodatno instalirao (pokušavao sam povezivanje sa FB), a neznam ni gde bi trebao da otkačim(deinstaliram) dodatke ako ih ima, jer na kartici "alatke" ima samo opcija "nabavi aplikacije". Pozdrav.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Угаси Скајп. Ако имаш XP иди на C:\Documents and Settings\IME\Application Data/Skype. Ту преименуј фолдер са својим Скајп именом. Поново покрени Скајп и не би требало да имаш проблема. Сва историја и сл. ће ти остати у преименованом фолдеру.
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Feb 2013
    Poruka
    6
    Sve je uradjeno prema utputstvu i problem je rešen. Ali sada imam neke dileme, naime folder sam preimenovao ali kod ponovnog prijavljivanja Skajp je opet otvorio folder sa starim imenom tako da sada u C:\Documents and Settings\IME\Application Data/Skype stoje dva foldera. Dali ih treba eventualno objediniti ili šta već da bi prilikom neke buduće reinstalacije sistema ostali podaci potrebni podaci.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    У фолдеру који је преименован има нека грешка због које није могао нормално да га отвори. Са првим пријављивањем након промене имена фолдера, Скајп је направио нови фолдер за пријављеног корисника.

Можеш да их спајаш и играш се. Ако не буде радило, поново преименуј/избриши и прорадиће.

Ако се будеш играо можда и нађеш у чему је била грешка па је престао да ради како треба. јави резултате.
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Feb 2013
    Poruka
    6
    Bolje da nisam se "igrao", pošto sam napravio samo novi problem. Naime došao sam do zaključka da je problem napravilo spajanje Skype i Facebook naloga, jer sam tom radnjom opet nagurao procesor na 100% (i time praktično onemogućio eksperimentisanje sve dok je problematični nalog aktivan), a što je najgore predjašnji savet "UGASI-PREIMENU-PONOVO SE LOGUJ" sada više ne pomaže. Nigde na Skajpu nema opcija "otkači se" sa FB. Naravno sa drugim nalogom Skajp normalno radi.

Datum priključivanja
    Feb 2013
    Poruka
    6
    Našao sam. Na "zupčaniku" za podešavanja stoji i opcija za prekidanje veze sa FB. To nisam do sada primetio jer se priliko povezivanja sa FB Skajp zablokira, pa je otežan pristup podešavanjima. Da remiziram bar kod mene nemoguće je koristiti Skajp kada je povezan sa FB.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Ето видиш да знаш!

Да се ниси играо остао би просечан корисник рачунара. Уз још мало игре и у Гуглу могу да те запосле. Тамо такве траже.
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Feb 2013
    Poruka
    6
    Pa sigurno da sam nešto naučio, ali sada me interesuje što povezivanje sa FB pravi problem.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu