Aliexpress WW
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5

Tema: Odbojkaški savez Srbije

Hybrid View

Datum priključivanja
    Jan 2013
    Poruka
    3

Strelica Odbojkaški savez Srbije

Poštovani, želio bih da mi odgovorite, ako je moguće,na moje pitanje. Naime , obzirom da sam maturant Gimnazije, a usput se aktivno bavim odbojkom( igram u MOK "Mladost" Brčko, koji je član premijer lige BiH),želio bih nastaviti školovanje u Srbiji, ali i da se nastavim baviti odbojkom. Zanima me kakvi su uslovi da postanem član nekog odbojkaškog kluba u Srbiji, i da li imam kakva ograničnja obzirom da sam iz BiH Republika Srpska. Pozdrav, Stefan!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Stefane,

Ograničenja su sledeća:
    Ukoliko si pod ugovorom u klubu treba ti ispisnica, ukoliko nisi - slobodan si igrač.
    Dalje, klub u Srbiji u koji želiš da pređeš mora da traži sertifikat za tebe od odbojkaške federacije BIH
    (to košta oko 1.000 evra). Zatim, overa sertifikata u evropskoj odbojkaškoj konfederaciji košta 2.000 švajcarskih franaka.
    Ovo su uslovi koji moraju da se ispune da bi kao strani igrač mogao da postaneš član nekog kluba u Srbiji.
    Klubovi u Srbiji mogu da nastupe sa najviše 2 igrača koji su registrovani preko inostranih sertifikata.

Sportski pozdrav iz UOKPL!
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Jan 2013
    Poruka
    3
    Zahvaljujem na iscrpnom odgovoru.Još bi me nešto zanimalo, pa vas molim da mi odgovorite. Naime, u fazi sam dobijanja dvojnog državljanstva8 Republike Srbije i RS BiH). Ako se to povoljno riješi, a nadam se da hoće, da li to mijenja gore navedene uslove. Unaprijed zahvaljujem, Stefan!

Datum priključivanja
    Jan 2013
    Poruka
    3
    Zahvaljujem na iscrpnom odgovoru.Još bi me nešto zanimalo, pa vas molim da mi odgovorite. Naime, u fazi sam dobijanja dvojnog državljanstva8 Republike Srbije i RS BiH). Ako se to povoljno riješi, a nadam se da hoće, da li to mijenja gore navedene uslove. Unaprijed zahvaljujem, Stefan!

Datum priključivanja
    Jun 2013
    Poruka
    1
    Postovani, da li je veceras bila pripremna utakmica izmedju Odbojkasica reprezentacije Srbije i Makedonije u Rumi i koji je rezultat bio? Pozdrav

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu