Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6

Tema: Skype fatal error failed to get proc address

Datum priključivanja
    Oct 2013
    Poruka
    3

Skype fatal error failed to get proc address

Zdravo svima. Pojavio mi se problem sa skype-om. Kad sam probala da se ulogujem pojavilo se obaveštenje fatal error:failed to get proc address for GetlogicalProcessorInformation (Kernel32.dll).
    Obrisala sam program i ponovo instalirala i ponovo isto. U zgradi do moje komšika ima isti probelem (kaže fatal error). Sestra je jednom prilikom kada se ulogovala pritisnula ok na dugme vezano za update koje sam ja izbegavala da ne opterećuje dodatno naš stariji računar.
    Da li znate šta je u pitanju? Virus u kompu ili...?
    Hvala unapred.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Нови скајп не подржава ХР сервис пак 2, или апгрејдуј Виндовс на на минимум ХР сервис пак 3 или инсталирај стару верзију Скајпа.

Стару верзију Скајпа можеш скинути са линка: http://www.oldapps.com/skype.php
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Oct 2013
    Poruka
    3
    Hvala probaću predloge pa se nadam da će uspeti
    Još jednom hvala!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Нема на чему.
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Jul 2014
    Poruka
    1
    Zdravo svima. Pojavio mi se problem sa skype-om.Imao sam staru verziju 6.3 zablokiran mi je ulazak na skajp nalog i trazi mi da skinem novu verziju skajpa.Skinuo sam preko linka novu verziju i prilikom instalacije na kraju mi je izbacio sledece obavestenje. fatal error:failed to get proc address for GetlogicalProcessorInformation (Kernel32.dll).Imam XP service pack 3 instaliran od ranije i radim na njemu dugo.Medjutim ovo me izludjuje jer mi je skajp neophodan posto cesto komuniricam sa inostranstvom.....molim vas za pomoc....pozz i hvala unapred-)))

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Горане апдејтуј ХР и инсталирај нови Скајп. Ако не буде радило, промени оперативни систем.

Мајкрософт је купио Скајп и одговарало би им да купиш Виндовс 8. Ово је мали њихов подстицај да уплатиш новац на њихов рачун.

Пс. Скајп ради и на старим верзијама Линукса. Ако ти је рачунар стар и није за Виндовс 8, инсталирај Линукс.
    Poslednji put uređena Dejan : 31-07-2014 u 07:44
    SEO Optimizacija sajta

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu