Aliexpress WW
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6

Tema: Skype problem

Datum priključivanja
    Sep 2014
    Poruka
    1

Tu?an Skype problem

Nekada kada hocu da pozovem nekog iako je online ono zove ali se ne cuje zvono a kada prekinem pise zauzeto moze pomoc?

Datum priključivanja
    Sep 2014
    Poruka
    1
    Jednostvano, pokusaj da Re-instaliras skype. Ako ovo ne radi obavesti me.

Datum priključivanja
    Sep 2014
    Poruka
    2
    Proveri podesavanja na skype

Datum priključivanja
    Sep 2014
    Poruka
    1
    Citat U originalu postavio/la wix123 Pregled poruke
    Nekada kada hocu da pozovem nekog iako je online ono zove ali se ne cuje zvono a kada prekinem pise zauzeto moze pomoc?
    Mozes da proveris podesavanja u gornjem desnom uglu idi u zvucna podesavanja ili nesto slicno tome.

Datum priključivanja
    Nov 2014
    Poruka
    1
    E ja imam jedan drugi problem Vec par dana zovem drugaricu na skajp, pise da je online i znam da jeste jer mi je rekla da joj je ne poslu racunar stalno ukljucen kao i skajp. Ali, zovem ja ali zvona nigde U Americi zivi pa se cujemo samo preko skajpa. Ne odgovara mi na poruku koju sam joj poslala na skajp pa ne znam da nije slucajno napravila novi profil u medjuvremenu i ne vidi trenutne pozive i poruke. Hvala u napred!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la Bojana Vasiljevic Pregled poruke
    E ja imam jedan drugi problem Vec par dana zovem drugaricu na skajp, pise da je online i znam da jeste jer mi je rekla da joj je ne poslu racunar stalno ukljucen kao i skajp. Ali, zovem ja ali zvona nigde U Americi zivi pa se cujemo samo preko skajpa. Ne odgovara mi na poruku koju sam joj poslala na skajp pa ne znam da nije slucajno napravila novi profil u medjuvremenu i ne vidi trenutne pozive i poruke. Hvala u napred!
    Не мора да значи да је на Скајпу ако статус показује да је на Скајпу. То им у последње време не ради баш најбоље.

На остало мора да одговори неко ко зна да гледа у стаклену куглу...
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu