Изгледа много пропуштам са тим што сам укинуо све Фејс пријатеље који шерују Информер, Курир, Пинк, Студио Б и сличне машине за испирање мозгова. Овај пут сам тако пропустио "СКАНДАЛ" у ком су наша деца "вређала" Звезду, Премијера, Човића, ...! (наслов у новинама гласи: "(VIDEO) SKANDAL: Partizanova deca vređala Zvezdu, Čovića, Vučića...").

Та СКАНДАЛОЗНА деца старсти 10 и 11 година су унела немир у народ и вређајући Премијера стиховима:

Узалуд труд, џаба вам све!
И ВЛАСТ ВАС ГУРА, АЛ' ОПЕТ НЕ ИДЕ!
Дошао је крај, мој Цигане,
Ништа од титуле ни ове године!
Вучић и Човић, и ФМП,
Арапи, Руси, ПОМОЋ ДРЖАВЕ!
Умире нада, готов је сан,
Шампион је опет ПАРТИЗАН!

Толико увредљиво и скандалозно је вероватно то што у стиховима не постоји јасна одредница на ког Вучића се тачно мисли, тј. не постоји нешто као што је оно ТХЕ у енглеском језику!

Да је моје дете било просутно приликом певања напред наведене песме, добили би и ту одредницу и на снимку би се чуло и "ВУЧИЋУ ПЕДЕРУ, НЕ ДАМО ТИ ТИТУЛУ!". У том облику би се тачно знало о ком Вучићу се ради.

Пошто о тзв. навијачима мислим све најгоре, моје дете то ВУЧИЋУ ПРЕДЕРУ... није научило у кући, није научило ни у клубу, већ у обданишту кад је имало 5-6 година, а тад је знало о Вучићу исто колико и ови клинци о Човићу. А шта је то педер, вероватно још увек нема појма.

Што би психолог који је спреман да да изјаву за новине као што је "Курир" рекла везано за децу из вртића, "деца у тим годинама се повезују с групама!".

А можда је проблем још већи.

Можда као што је у Исламу забрањено сликати лик пророка Мухамеда, у Србији је постало забрањено помињати ЊЕГА! Кад се сетим предизборне кампање СНС и ликова који су као Јеховини сведоци ишли од врата до врата како би добили "сигуран глас за СНС", све више имам утисак да се ради о новој верској заједници, а не политичкој организацији.

Тада сам разговарао са три СНС-овца из сасвим различитих светова и сталежа, и сви су своју визују СПАСЕЊА образлагали потпуно истим одговорима. Исто као што сви Јеховини сведоци дају потпуно идентичне одговоре на сва питања!

Ако желите да се запослите или напредујете на послу, успете у животу, у Америци ће вам Сајантолози, Јехови и слични помоћи у томе, а овде ће вам помоћи СНС, само је битно да активно доприносите напретку странке!

И извори финансирања СНС-а (и осталих партија) су у складу са начином финансирања Сајантолога. Дају вам посао, позицију у друштву, место у управном одбору, а ви сте дужни да део својих прихода анонимном донацијом проследите странци!

Довољно је да уђете у СНС и сва претходна биографија вам је избрисана. Постали сте нови, уосталом и он је нови, нема везе са оним старим министром информисања и радикалом. Десило му се провиђење, покајао се у кренуо на прави пут. ...

Нико није приметио када је свезнајући ијавио да се у земљи којом влада, а у којој је забрањено гајење и промет ГМО, на трпези имамо чери парадајз који је по њему ГМО (у преводу противзаконит), а песма коју су отпевала деца је изазвала састанке спортских савеза, управа клубова, јавна саопштења, извињења, ...

Докле смо ми стигли...