Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 36

Tema: Da li je Nis kao grad definitivno puk'o?

Datum priključivanja
    Jul 2005
    Poruka
    4

Bes Da li je Nis kao grad definitivno puk'o?

Imam utisak da je ovaj grad definitivno mrtav, nikad nista od ovog mesta nece biti!

Datum priključivanja
    May 2005
    Poruka
    5,969

Cool

Nepodnošljivo mrtav.Kad se samo setim kakav je bio 8o-ih.Po kulturnim događanjima odmah iza najvećih gradova stare YU.Danas malo bolje osvetljeno selo.

Datum priključivanja
    Jul 2005
    Poruka
    4
    Da, definitivno samo malo bolje osvetljeno selo. Ali ne kapiram sta se desilo, pretpostavljam da smo sami krivi, jel? Vratila sam se iz Beograda u svoj grad, zato sto ga volim vise od BG-a definitivno i zao mi je sto smo obicna mahala...

Datum priključivanja
    Jul 2005
    Poruka
    12

Tu?an

Nije puko pa nemoj tako...PRSO JE KAO ZVECKA NA HILADU MESTA!!!Ovde se retko kada sta desava a i kada bude neki dogadja nist posebno.Samo ce CUDO da pomogne ovom gradu da se digne iz mrtvih.
    Poslednji put uređena Jaro : 30-08-2005 u 22:32

Datum priključivanja
    May 2005
    Poruka
    5,969

Cool

Citat U originalu postavio/la Persefona
    Da, definitivno samo malo bolje osvetljeno selo. Ali ne kapiram sta se desilo, pretpostavljam da smo sami krivi, jel? Vratila sam se iz Beograda u svoj grad, zato sto ga volim vise od BG-a definitivno i zao mi je sto smo obicna mahala...

?ta se desilo zahteva malo kompleksniji odgovor.Pored zapostavljanja od strane drugih, odlaska mnogih pravih urbanih faca preko, razloge treba tražiti u pasivnosti samih nišlija.Toliko je sve depresivno i seljački da je to strašno.Dobar deo krivice snosi i gradsko rukovodstvo koji u tom pravcu ama baš ništa ne radi.Kao da im odgovara ovo sadašnje stanje da mogu lakše da vladaju i gledaju samo sebe.

Datum priključivanja
    Jul 2005
    Poruka
    12

Tu?an

Stefo, ako cemo relno, ako hoces da nesto bude uradjeno dobro to uradi sam!Batali rukovodstvo, ono retko kada hoce prstom da mredne kada je kultura u pitanju. Ali to je tako uglavnom svuda.Birokrate ce uvek biti iste! Niski predstavnici kulture moraju da se organizuju mnogo bolje ako hoce da ovaj grad makr malo uzdigne u pogledu kulture.
    Poslednji put uređena Jaro : 30-08-2005 u 22:34

Datum priključivanja
    May 2005
    Poruka
    5,969

Cool

Pa ja ne mogu sam da dovedem na Nisomniju, napr. ne znam kakva imena svetske muzike ako za to nema para.Iza takve jedne manifestacije mora da stane grad, kao što je to slučaj sa Exitom.Ove godine Nisomnija izgleda kao brucošijada, a to je smešno.To je samo jedan primer, a ima ih puno.

Datum priključivanja
    Sep 2005
    Poruka
    1
    I što se tiče rukovodstva i što se tiče Nisomnije (koja ove godine traje samo dva dana 16. i 17.og - ne znam ni zašto se uopšte održava), i nićnog života Niš je odavno puko. Postali smo depresivniji od Banata. Ostaje nam samo jedno nišlije, da kao i do sad visimo po kafićima koji su svi do detalja medjusobno isti (čak se takmiče da budu isti - sve pršti od reklama za pivo i naziva cigareta), izpijamo preskupa pića i pricamo o političkim temama toga dana kao poslednji penzioneri. Da bi jeftinije prošli i sačuvali pare za neki bolji provod (recimo za internet), najboje je da se preselimo u parkove. Bar je vazduh čistiji

Datum priključivanja
    Aug 2005
    Poruka
    2

Nis je puko, a Beograd ne znamo kad ce

Nis je odavno puko. Ne da nema nista od nocnog, nego ni od dnevnog zivota. U funkciji su samo radnje u podzemnom i Kalci, kafici i nista vise. Od kulturnih desavanja nista. Sramota i za ono jedno jedino pozoriste. Vrte samo iste predstave na repertoaru. Cak ni aerodrom ne moze da profuncionise, a to vec brani Beograd da ni on nebi puko totalno.

Datum priključivanja
    Aug 2005
    Poruka
    2

Nis je puko, a Beograd ne znamo kad ce

Nis je odavno puko. Ne da nema nista od nocnog, nego ni od dnevnog zivota. U funkciji su samo radnje u podzemnom i Kalci, kafici i nista vise. Od kulturnih desavanja nista. Sramota i za ono jedno jedino pozoriste. Vrte samo iste predstave na repertoaru. Cak ni aerodrom ne moze da profuncionise, a to vec brani Beograd da ni on nebi puko totalno.

Datum priključivanja
    May 2005
    Poruka
    5,969

Cool

Jedino vredno pomena kulturno dešavanje u poslednje vreme je koncert Darka Rundeka.

Datum priključivanja
    Sep 2005
    Poruka
    1

Tu?an pukli smo mi

Hello svima,imam i ja nesto da izjavim za dnevnik........
    Pukli smo mi zato sto smo totalno nezaintersovani da nesto promenimo,nikako da se neko organizuje,svi nesto pricaju.
    Ajmo da dignemo glas,pa i ova demokratija ima dosta propusta.Npr,ja bih otisla ako neko hoce sa mnom do NKC-a da im predlozimo nesto konkretno ako vec ne umeju da organizuju nista.I da im pokazemo kako se to radi
    Poslednji put uređena beyond : 12-09-2005 u 02:27

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    1,445
    Da slazem se sami ste krivi sto sete pukli!
    Ali bice bolje! Zato pamet u glavu!
    Ako treba neka pomoc tu sam!!! pozdrav svima!!!
    JAH RasTafari

Datum priključivanja
    Oct 2005
    Poruka
    5
    Svi nasi predstavnici u opstini su se pretvorili u lovu i nista drugo ne pada im na pamet a i kad bih hteli nesto nebi znali sta.
    Bitno je da stave kravatu novo odelo i izigravaju neke biznismene .
    Kada puzu skines kucicu on je samo puz golac

Jocaov/in lik
    Joca je offline Министар Дејанове Владе
    Datum priključivanja
    Sep 2005
    Poruka
    1,392

Malo mišljenje nekog ko je privremeno bio u Nišu

Ovo je kao stvoreno za mene.Naime, godinu dana sam proveo živeći i radeći u Nišu.Prvo sam bio smešten u ''Ambasadoru'', da bih se kasnije preselio na Durlan.Kao Beograđanin prvo sam bio šokiran, ali Niš je lep grad, miran, možda čak i previše.Problem je jedino u određenim privrednim stagnacijama.Da ne bi smarao, Grad se ne razvija, pa vam je samim tim to i osnova za šablonost koja se stiče u vidu kafića i i identičnih kafana.Verujte mi toga ima i ovde za izvoz.Primera radi, ja sam radio u ''Srbijaturistu'', neki će me i prepoznati, bio sam zadužen za Hotelijerstvo, verujte mi da sam sa gomilom dobrih i požrtvovanih Nišlija pokušao da nešto uradim.Ali ja nisam gazda, one je recimo sada, došao i počeo da zatvara hotele u Banji.Možemu se, a gde će radnici?Problem je u tome što neko iz Republike ne haje za to, a i same Nišlije moraju više da se trude za grad ( ulazi su prljavi, žvrljani a i grad je prljav ), stiskajući gradske vlasti.Ne smete da dozvolite da

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu