Aliexpress WW
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 36 od ukupno 36

Tema: Da li je Nis kao grad definitivno puk'o?

Datum priključivanja
    Oct 2006
    Poruka
    5
    Uh, dobih odgovor na drugom forumu (cini mi se da je zabranjeno reci kojem?) na svoje pitanje. Ne mogu da vjerujem da je centralizacija Beograda toliko jaka i da je razlika u standardima toliko ocigledna. Tuzno za Nis.. Nadam se da cete se izboriti za bolje. Ako vam treba podrska preko grane - cu budem tu =)

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    65
    Novac.Sve je u novcu.Ali cak i kada ga ima,ne koristi se posteno.
    Tacno je,ljudi koji vode grad su nule.Sta drugo da dodati?kAKVA demokratija?! Danas si bez para niko i nista. Uzas.Grozno.

Kulturni zivot je potpuno mrtav.

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    12
    U Nisu ima previse nabudzenih seljaka, "mamine i tatine dece" , uzas zivi.... Nema mesta za provod, to je i razlog zato sto ne izlazim...Diskoteka u kojoj su sve moj do mojega, klub f1 gde su deca od 14 i 15 godina, fora...nju ne mogu da opisem...simfoniski gde svako nosi po najmanje tri majce i oznoji se i naravno krene da siri svoje mirise...i to je to...PA KAKO DA NE PUKNE GRAD?
    Iskreno, Nislije su mi mnogo otvoreniji, pricljivije, interesantnije...od Beogradjanja....(bez uvrede), Cesto posecujem sestre koje su u bg-u, i kad god izadjemo na neko mesto, dodje mi da se upucam, od muke...Mnogo su bre stidljivi, nekako zatvoreni, svako sebe gleda, nema one nase juznjacke topline, zezanja i tako to.

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    4

Stid Miki

Niš je definitivno pukao,odnosno,propada.Ostaće tako , izgleda , još dugo vremena . Vremena koje teče i koga je sve manje za nas obične Nišlije.Treba nam pomoć sa strane svake vrste . Ljudi sa idejama , novcem i ljudi spremni da se suoče sa otporom svake vrste .

Datum priključivanja
    Dec 2007
    Poruka
    12
    ako neko treba nešto da promeni, onda smo to mi: ljudi koji žive u njemu!
    Uostalom svuda ima "i ovakvih i onakvih", nije Niš baš najgori; Normalno ima i lepih i ružnih strana ...

Datum priključivanja
    Jul 2008
    Poruka
    5

Cool nis

ma Nis je zakon,sta mu fali bre ljudi?

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu