Aliexpress WW
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 36

Tema: Da li je Nis kao grad definitivno puk'o?

Jocaov/in lik
    Joca je offline Министар Дејанове Владе
    Datum priključivanja
    Sep 2005
    Poruka
    1,392

Upozorenje Dodatak

Da drugi određuju šta treba te da radite.Vi ste dovoljno dobri pametni da Vas ****** ne zavlače!

Datum priključivanja
    Nov 2005
    Poruka
    6
    ako je tako bas steta,ranije nije bilo tako.

Datum priključivanja
    Jan 2006
    Poruka
    7,983
    Samo sam jednom bila u Nišu i to u prolazu. Grad je lep, ali je prljav i nesređen. Prava je šteta da niko u gradu ne vodi računa o čistoći grada.

Datum priključivanja
    Apr 2006
    Poruka
    66
    pa zna da bude prljav ali sama cinjenica da cim sidjes iz bus-a prolazis kroz najprljaviji deo grada ubije svu cistocu na koju mozes da naletis... grad ume da bude izuzetno lep... uglavnom su ljudi sa severa (NS i slicno) odusevljeni zivotom kad posete nis na nedelju dana...

Datum priključivanja
    Jul 2006
    Poruka
    2

Smile Nismo pukli, mi smo zaostali

Pocinjem od sebe.Umesto da napredujem u odbojci kojom se bavim skoro 7 godina, ja bukvalno nazadujem, a u najboljem slucaju - stagniram!Zasto nemamo ni jedan zenski odbojkaski klub koji vredi?Ne samo odbojkaski, vec uopste sportski?!Pa nismo mi mali grad!Ko hoce da napreduje mora u Bg.Iskreno, krivim i njih - umisljene Beogradjane.Stvarno misle da su centar sveta (cast izuzecima)!Pozz

Datum priključivanja
    Jul 2006
    Poruka
    7

Nije puko

Nis je grad sa tradicijom i samo od gradjana Nisa zavisi da li ce on propasti. Nis ima univerzitet, cena stanova je blizu beogradskih tako da ima perspektive

Datum priključivanja
    Jul 2006
    Poruka
    7
    Citat U originalu postavio/la toma_19
    Nis je grad sa tradicijom i samo od gradjana Nisa zavisi da li ce on propasti. Nis ima univerzitet, cena stanova je blizu beogradskih tako da ima perspektive
    Beograd ko Beograd ali ne moze sve biti u Beogradu. Mora neshto i da se raseli po Srbiji. Mislite o tome...

Datum priključivanja
    Jan 2006
    Poruka
    7,983
    Pretpostavljam da je kvadratni metar u Nišu preskup za naše prilike, u Novom Sadu se ne izjednačavaju cene stanova sa cenama u BG, odnosno Beograđani profitiraju kada je u pitanju stambeni prostor. Meni se više sviđa Aleksinac od Niša.

Datum priključivanja
    Jul 2006
    Poruka
    7

Beograd - Nish

Ne treba porediti Nis sa Beogradom, Beograd je preras'o sebe ima. On je centar i samo se parama iz unutrashnjosti odrzava. Zbog toga treba gledati buducnost u manjim gradovima. Realno u Beogradu moze da zivi 700-800 hiljada ljudi. Nis ima dusu i to treba da odrzi. Beograd je dusu izgubio, pravih beogradjana je sve manje a Beograd je najstariji grad u Srbiji, dakle kako je snaga u mladima dakle pamet u glavu i ulazite malo i u svoja rodna mesta...

Jocaov/in lik
    Datum priključivanja
    Sep 2005
    Poruka
    1,392
    Мислим да не би требало да поједини овде доживљавају Београд, као ''умишљену величину''.Јер ја сам живео у Нишу и имам само лепе утиске из њега.А Београд је главни град и то треба да се поштује.
    Never be afraid to try something new. Remember that
    a lone amateur built the Ark. A large group of professionals built the
    Titanic.

Datum priključivanja
    Jul 2006
    Poruka
    7
    Citat U originalu postavio/la Joca
    Мислим да не би требало да поједини овде доживљавају Београд, као ''умишљену величину''.Јер ја сам живео у Нишу и имам само лепе утиске из њега.А Београд је главни град и то треба да се поштује.
    Bas tako, ali Beograd niikako da stane vec samo pumpa sredstva iz unutrasnjosti. Beograd mora da se usmeri prema necemu i prema oma da stremi a ne samo da premoshcava problem i zaliva ih tudjim novcem

Jocaov/in lik
    Datum priključivanja
    Sep 2005
    Poruka
    1,392
    Bas tako, ali Beograd niikako da stane vec samo pumpa sredstva iz unutrasnjosti. Beograd mora da se usmeri prema necemu i prema oma da stremi a ne samo da premoshcava problem i zaliva ih tudjim novcem
    Из професионалног искуства које сам доживео, то није тачно.Мали градови вуку новац и Београда.
    Ваш проблем је што имате Смиљка Костића и остале СПС кадрове, које новац злоупотребљавају у личне сврхе.
    Пример 1: Директора ''Нишекспреса'' зову Бог
    Пример 2: После одузимања Компаније ''Србијатурист'' Срби Илићу, туча је између СПС-а и НС око именовања Привременог заступника Државног Капитала.У игри су бивши СПС кадрови, корумпирани синдикалци компаније који присиљавају запослене да их подржавају ( један вођа је бивши шеф Контроле фирме и вечити кадар Свих директора Србе Илића ), кадрови НС који имају ''Купце'' за фирму.
    Пример 3:Породици Владимира Лазаревића, купљен је аутомобил ''шкода октавија'', од градских пара....

Е ту је господо проблем.Код је вас ''бате'' веза и жеља да се '' пре' ебу и 'оправе'' сви који не мисле као феудалци који су власници Ниша.

Ви сте их бирали.
    Never be afraid to try something new. Remember that
    a lone amateur built the Ark. A large group of professionals built the
    Titanic.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Да не би стално скретели тему са Ниша, поставио сам тему Odnos Beograda i unutrašnjosti . Од сад о томе само у поменутој теми!

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    6
    Nis je definitivno puko. Kao sto neko gore rece kao neko malo vece, i malo bolje uredjeno selo.

Datum priključivanja
    Oct 2006
    Poruka
    5
    Jao, ljudi mene totalno iznenadjuje sve ovo. Ja sam zivjela u Nisu nekih 4-5 godina, kao djetetu mi je bio oke grad, no napustila sam ga prije no sto sam i stasala za nocne izlaske heh Ostala sam u kontaktu s jednom prijateljicom iz Nisa i ona mi jeste pricala sve najgore o Nisu i situaciji, no uvijek sam mislila da je to ipak vise do nje, nego do Nisa. Cuj, nema nocnog zivota, a onoliki kafici, klubovi, etc etc. I sada citam ovu temu i ne mogu da vjerujem da se svi, ama bas svi, slazete oko toga da je grad propao.

Mogu li pitati sta je zapravo uzrok tome ? Ili uzroka ima vise.. Jednostavno mi je nepojmljivo da onoliki Nis ima problema s prosperitetom

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu