Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 47

Tema: Da li bezati iz Srbije ili ne?

Datum priključivanja
    Oct 2005
    Poruka
    2

Smile Da li pobeci iz zemlje?

Vidim da vecina razmislja da ode odavde ,znam, pravo je da svaki pojedinac odluci sta ce sa svojom sudbinom, ali , mislim da ni onima koji odu odavde na cvetaju ruze, jeste da im je bolje sto se para tice , ali verujte ,ima dosta i onih koji su se vratili . Ajde malo optimizma ljudi , bice bolje, pa moramo da se nadamo boljem!!!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339

Ćaskanje

Citat U originalu postavio/la sonja
    da li ce uhvatiti Mladica i navodno nas staviti na belu sengen listu
    Судећи по изјавама наших политичара закључио сам да ћемо прво ући у ЕУ (већ 2007. према изјавама Председника ), а тек после ће нас ставити на белу шенген листу.

Jocaov/in lik
    Joca je offline Министар Дејанове Владе
    Datum priključivanja
    Sep 2005
    Poruka
    1,392

Побећи одавде, нажалост...

Не верујем никоме!
    Јер и нико не верује мени!
    ''Изгледа да смо на Балкан дошли идући за стоком.Море нас је спречило да одемо у Африку, у коју смо се били запутили '' Матија Бећковић

Datum priključivanja
    Aug 2005
    Poruka
    352
    Srbija mi se svela na odlazak na posao i cetiri zida u stanu. E da setnja po gradu kad god hocu i koliko god hocu. O ostalom vise i ne razmisljam. Sta se dogadja u gradu ili drzavi saznam ovako ili kroz razgovor sa prijateljima, a to bih mogao i sa nekog drugog mesta. Ja u stvari i "ne zivim" u Srbiji. Nemoj samo da neko kaze da sam sam kriv posto radim danas isto kao i unazad par godina. Nikad mi nije bilo gore.

Datum priključivanja
    Nov 2005
    Poruka
    1
    Pa da li si citao sta je nas prorok deda Miloje rekao, svuda ratovi, neredi, zemljotresi....i ostale katastrofe, tako da mi jos i nismo najgori.....
    Sedi gde jesi i uzivaj u malim stvarima

Datum priključivanja
    Nov 2005
    Poruka
    1

Thumbs up d

Ne ni slucjno!!!Toje obecana zemlja

Datum priključivanja
    Nov 2005
    Poruka
    3

Dobro pitanje,ali puno odgovora

jer,naravno da sam za odlazak odavde,iako volim ovu nasu jadnu,izmucenu zemlju.Nazalostt,kad bi se prvog,osnovnog pravila svi pridrzavali,tada bi i ovde krenuo procvat,ali nazalost mi smo sami sebi dovoljni i najpametniji smo(sto se granici sa tvrdoglavoscu)tako da to prvo pravilo nikad nece uspeti,Naravno da pricam o promeni svesti i promeni razmisljanja,promeni pogleda na sirok svet oko sebe.Red,rad i disciplina-nazalost zaboravljena vrednovanja i smisao reci kod nas.Pa pogledajte oko sebe-sta vidite?Ljudi idu pogresnom stranom ulice,vozaci,kao vikendasi,pusteni subotom i nedeljom iz Laze,obraz-sta to bese,moral-ma ko je jos za to cuo,sram i stid-jel to neki novi hit J.Karleuse,u igricama se nalaze zadovoljstva i skokovi adrenalina,deca nam se ubijaju,u sred dana na vestima vidite na kilograme mrtvih,osakacenih,klinke nam se ksidaju za saku dolara....Divna,obecana zemlja,raj za prepredene,pokvarene,pakao za slobodoumne,pametne....Podsecamo na Sodomu,zar ne?Ne,ne nisam verski fanatik,daleko od toga,ali nazalost,to nam je divno okruzenje.A s punim pravom mogu da kazem da je odlazak odavde najbolja stvar,jer sam zivela preko,4 godine i jos dan,dans jedem ono sto se ne jede,vrativsi se u ovo ovde.Naravno,ima i divnih ljudi,punih vrlina,ali sami ih je sve teze naci.

Datum priključivanja
    Jun 2002
    Poruka
    99
    Zaista se slazem da je u pitanju neiscrpna tema,ali mislim da je ,ako nista drugo, svima lakse da kazu sta misle (kao sto je i meni) pa i ako to ne moze nista da promeni....
    a mozda i moze....

Jocaov/in lik
    Datum priključivanja
    Sep 2005
    Poruka
    1,392

Да ме не схватите погрешно

Немојте да мислите да сам ја надувен, али ја када све ово прочитам, ја се одмах хватам за бенседине.Која бре земља?Који бре патриотизам?Ма нећу више то да трпим!
    Never be afraid to try something new. Remember that
    a lone amateur built the Ark. A large group of professionals built the
    Titanic.

Jocaov/in lik
    Datum priključivanja
    Sep 2005
    Poruka
    1,392

Naravno...

Mislim da ovde nema generalno nikakve perspektive.
    Lično sam u depresiji zbog toga prevelikoj.****** me napravili idiotom, prijatelji ostavljaju, a ja tri meseca ne mogu da se zaposlim.Prema tome, ja sam na najozbiljnijoj ivici samoubistva i ne mogu da se bavim ovakvim pitanjima.
    Never be afraid to try something new. Remember that
    a lone amateur built the Ark. A large group of professionals built the
    Titanic.

Datum priključivanja
    Jun 2002
    Poruka
    99
    Jovane, ako ti to nesto znaci nisi jedini. I ja sam u depresiji!

Datum priključivanja
    Nov 2005
    Poruka
    153
    TOLIKO SAM VOLELEA OVU ZEMLJU I OVAJ GRAD...VEROVALA I TRUDILA SE DA U OVOM LICIMERNOM GRADU Novom Sadu sebi ugodim.Treba otici iz ovog grada...SVE JE VISE STANOVNIKA IZ BOSNE I CRNE GORE I UZE SRBIJE.nije mi krivo...Ti ljudi donose ovom gradu neku drugu energiju...pozitivnu...Ko god dodje ovde da studira,OSTANE...TAKO DA MI NOVOSADJANI MOZEMO KOMOTNO OTICI U INOSTRANStVO.Grad ce biti naseljen, a ja ne mogu gledate vise NARKOMANE I PEDERE A JADNE I LICIMERNE LJUDE POGOTOVO.
    MOJE DRUGARICE PLLAKO ODLAZE....

Datum priključivanja
    Feb 2005
    Poruka
    2,595

Smile Nasmeši se...

Jedni su za izlazak na izbore,
    drugi su za bojkot.
    Svakom je, dakle, pružena šansa
    da pogreši.

--Vesna Denčić--

Postali smo uzorno
    socijalističko društvo.
    Imamo deset hiljada socijalista
    i deset miliona socijalnih slučajeva.

Iz Srbije još niko nije pobegao
    a da nije poneo lepe utiske.

--Vitomir Teofilović--

Ostajte ovde!
    Mada trenutno ne mogu da vam navedem
    nijedan dobar razlog za to.

--Zoran S. Stanojević--
    "Znam ko sam i ne tražim da budem shvaćen" Prle007

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    472
    Bezati gde ???
    Ko ima gde neka bezi odavde glavom bez obzira,ko nema,neka mu je Bog u pomoci,ako ga ima?!
    ...nista nije sveto,sve je bruto i neto...
    Gde novac ljudima upravlja-tamo gde je zivot bezvredan.
    Takvo mesto zovu Amerika-to se zove san.

Datum priključivanja
    Dec 2007
    Poruka
    126

Cool Ma ima Boga

Citat U originalu postavio/la Diablo-man Pregled poruke
    Bezati gde ???
    Ko ima gde neka bezi odavde glavom bez obzira,ko nema,neka mu je Bog u pomoci,ako ga ima?!
    Dok ne dodje do rata ostajem ovde ovo je moja zemlja, ali ako ponovo dodje do nekog nasilja ja bezim odavde PEACE.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies