Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 26 od 845 PrvaPrva ... 162223242526272829303676126526 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 376 do 390 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    12,30 ДОРУЧАК
    Pa šta si ti mislila da ja ustajem rano,pa ja sam bik mi ustajemo rano i trošimo energiju samo ako od toga imamo koristi!
    Hvala na doručku posle ovoga ne bih mogla da ručam a i onako mi je ručak tek za oko 3 i po sata,ne znam da li ću ga došekati pošto ću morati da izađem.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    Hvala na doručku posle ovoga ne bih mogla da ručam
    Bogat doručak zaista predstavlja najvažniji obrok dana, barem kada je u pitanju skidanje kilograma. Naime, naučnici su otkrili da obilan doručak ima pozitivniji učinak na vitkost nego niskokalorični doručak.
    U istraživanju koje je trajalo nekoliko meseci, gojazne žene koje su više od polovine preporučenih dnevnih kalorija pojele za vreme doručka, izgubile su više kilograma od onih koje su doručkovale manje kaloričnu hranu.
    Doktorka Daniela Jakubovic iz Venecuele sprovela je istraživanje na 94 gojazne ženske osobe kojima je preporučila određenu dijetu.
    Žene su podeljene u dve grupe. Prva grupa za doručak je jela svega 290 kalorija, a druga je mogla pojesti čak 610 kalorija. Za žene sa oblinom doručkom bilo je preporučeno 58 grama ugljenih-hidrata, 47 grama proteina i 22 grama masnoća, dok je grupa sa lakšim doručkom imala 7 grama ugljenih-hidrata i 12 grama masnoća.
    Nakon četiri meseca dijete, žene koje su bile na "mršavijem" doručku izgubile su u proseku 12,7 kilograma, a žene koje su obilno doručkovale smršale su 10,4 kilograma.
    Do završetka dijete, koja je trajala 8 meseci, ta se brojka okrenula u korist obilnijeg doručka, tako da su žene koju su jele manje obroke za doručak počele da dobijaju kilograme nazad, u proseku i do 8 kilograma, dok su žene koje su bile na dijeti s obilnim doručkom izgubile u proseku po 7,4 kilograma.
    Zaključak je kako male porcije doručka mogu povećati potrebu za hranom, dok "veliki" doručak kontroliše apetit i sprečava želju za učestalim nezdravim obrocima koje kod većine ljudi čini brza hrana.
    Danijela Jakubovic takođe je preporučila da svaki obrok, ne samo doručak, bude bogat voćem, povrćem i vitaminima.
    www.b92.net/zivot/vesti.php?nav_id=304583

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Pa šta si ti mislila da ja ustajem rano,pa ja sam bik mi ustajemo rano i trošimo energiju samo ako od toga imamo koristi!

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Morala sam da odem da uzmem pravu hranu od ovih tvojih slika nema zivota!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    добро, доручкуј онда торту, остало од јучерашњег рођендана
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    12,30 ДОРУЧАК
    Fali samo "baked beans" i to bi bilo nesto sto sam doruckovao svako jutro u godinu dve dana....hvala na secanju...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Bogat doručak zaista predstavlja najvažniji obrok dana, barem kada je u pitanju skidanje kilograma. Naime, naučnici su otkrili da obilan doručak ima pozitivniji učinak na vitkost nego niskokalorični doručak.
    U istraživanju koje je trajalo nekoliko meseci, gojazne žene koje su više od polovine preporučenih dnevnih kalorija pojele za vreme doručka, izgubile su više kilograma od onih koje su doručkovale manje kaloričnu hranu.
    Doktorka Daniela Jakubovic iz Venecuele sprovela je istraživanje na 94 gojazne ženske osobe kojima je preporučila određenu dijetu.
    Žene su podeljene u dve grupe. Prva grupa za doručak je jela svega 290 kalorija, a druga je mogla pojesti čak 610 kalorija. Za žene sa oblinom doručkom bilo je preporučeno 58 grama ugljenih-hidrata, 47 grama proteina i 22 grama masnoća, dok je grupa sa lakšim doručkom imala 7 grama ugljenih-hidrata i 12 grama masnoća.
    Nakon četiri meseca dijete, žene koje su bile na "mršavijem" doručku izgubile su u proseku 12,7 kilograma, a žene koje su obilno doručkovale smršale su 10,4 kilograma.
    Do završetka dijete, koja je trajala 8 meseci, ta se brojka okrenula u korist obilnijeg doručka, tako da su žene koju su jele manje obroke za doručak počele da dobijaju kilograme nazad, u proseku i do 8 kilograma, dok su žene koje su bile na dijeti s obilnim doručkom izgubile u proseku po 7,4 kilograma.
    Zaključak je kako male porcije doručka mogu povećati potrebu za hranom, dok "veliki" doručak kontroliše apetit i sprečava želju za učestalim nezdravim obrocima koje kod većine ljudi čini brza hrana.
    Danijela Jakubovic takođe je preporučila da svaki obrok, ne samo doručak, bude bogat voćem, povrćem i vitaminima.
    www.b92.net/zivot/vesti.php?nav_id=304583
    Da znaš da je ovo tačno! Ja uvek za doručak pojedem dosta kaloričnu hranu kao što je burek recimo,tako da u toku dana i nisam gladna a pojedem za ručak i večeru duplo manje nego kada sam jela nisko kaloričan doručak, recimo tanko parče hleba i kiselo mleko od kojih se brzo ogladni.Kada hoću da skinem kile ja samo izbacim iz upotrebe slatkiše i večeru i rezultat je pun pogodak.Dijete u opšte nisu korisne tako da oni koji ih drže su u velikoj zabludi.

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    добро, доручкуј онда торту, остало од јучерашњег рођендана
    Kome je bio rođendan?

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la mare Pregled poruke
    fali samo "baked beans" i to bi bilo nesto sto sam doruckovao svako jutro u godinu dve dana....hvala na secanju...
    да комплетирамо
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    Fali samo "baked beans" i to bi bilo nesto sto sam doruckovao svako jutro u godinu dve dana....hvala na secanju...
    Šta ti je ‚‚baked beans‚‚?

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    да комплетирамо
    Ako dobro vidim, to je neki pasulj? Jedeš pasulj za doručak?

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    kome je bio rođendan?
    ...и свима који су јуче "оставили" цигарете...31.јануар - дан без дуванског дима - можда је и теби био рођендан, донела одлуку?

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Ako dobro vidim, to je neki pasulj?
    Aha...deluje cudno ali to je slatkasti pasulj u paradjz sosu...i ide perfektno uz engleski dorucak = prepecena slanina + kobasice (poljski kabanos) + dva jajeta na oko sa irskim cedarom izrendanim preko + dva tosta...jedino sto sam ja dodao kao originalni dodatak je majonez, strasno se dobro slaze sa pasuljem ...Sad kad ovo pogledam...pa ja imam odlican metabolizam...dobro sam ziv...
    Inace ovog pasulja ima u nasim prodavnicama...u Metrou sam siguran a verujem i u ostalim...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    ...и свима који су јуче "оставили" цигарете...31.јануар - дан без дуванског дима - можда је и теби био рођендан, донела одлуку?
    Još nisam.Takve odluke ja ne donosim na brzinu.Moj otac je npr. kupio cigarete stavio ih u dzep i nikada više nije zapalio već 18 godina, a propušio je jako rano možda još u osnovnoj školi.E vidiš što ti je karakter!

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    Aha...deluje cudno ali to je slatkasti pasulj u paradjz sosu...i ide perfektno uz engleski dorucak = prepecena slanina + kobasice (poljski kabanos) + dva jajeta na oko sa irskim cedarom izrendanim preko + dva tosta...jedino sto sam ja dodao kao originalni dodatak je majonez, strasno se dobro slaze sa pasuljem ...Sad kad ovo pogledam...pa ja imam odlican metabolizam...dobro sam ziv...
    Inace ovog pasulja ima u nasim prodavnicama...u Metrou sam siguran a verujem i u ostalim...
    Pa stvarno posle svega toga da si živ. Ja volim dobru hranu ali ovo je preterano!

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies