Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 277 od 845 PrvaPrva ... 177227267273274275276277278279280281287327377777 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 4,141 do 4,155 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Dobro jutro svima!

[media]http://srv0204-05.sjc3.imeem.com/g/p/b19d795f78ac33f411f0d2000c1420f6_web.jpg[/media]

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...to nedy treba znati...ja to ne umem...verovatno do trenutka kad ni pomocu trikova necu moci da pokrpim sve rupe...to ce se desiti ako se, enormno, poveca kolicina obaveza ili ako se enormno smanji moj mentalni kapacitet......nije samo biznis u pitanju...put je po Evropi, potencijalne destinacije su...Bec, Bratislava, Stutgart, Nirnberg, Minhen, Milano, Firenca...mozda Toskana....videcemo...ako mi obaveze dopuste iskoristicu maksimalno...ja sam mag organizacije...
    ...cao do sutra...
    Odlicno! Verujem da ces uzivati!
    CMOK, Patak

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Добро јутро!!!

А и сунце нам је устало!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    ...to nedy treba znati...ja to ne umem...verovatno do trenutka kad ni pomocu trikova necu moci da pokrpim sve rupe...to ce se desiti ako se, enormno, poveca kolicina obaveza ili ako se enormno smanji moj mentalni kapacitet......nije samo biznis u pitanju...put je po Evropi, potencijalne destinacije su...Bec, Bratislava, Stutgart, Nirnberg, Minhen, Milano, Firenca...mozda Toskana....videcemo...ako mi obaveze dopuste iskoristicu maksimalno...ja sam mag organizacije...
    ...cao do sutra...
    Иди у Тоскану да ти завидим!

Фиренца, музеј Салваторе Ферагамо. По мени, један од највећих уметника свих времена! Тај музеј желим да посетим.

Уопште Фиренца...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la mare Pregled poruke
    ...to nedy treba znati...ja to ne umem...verovatno do trenutka kad ni pomocu trikova necu moci da pokrpim sve rupe...to ce se desiti ako se, enormno, poveca kolicina obaveza ili ako se enormno smanji moj mentalni kapacitet......nije samo biznis u pitanju...put je po evropi, potencijalne destinacije su...bec, bratislava, stutgart, nirnberg, minhen, milano, firenca...mozda toskana....videcemo...ako mi obaveze dopuste iskoristicu maksimalno...ja sam mag organizacije...
    ...cao do sutra...
    Немој нас заборавити, ни када будеш далеко, ни када сећање избледи.....ни када коса поседи

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    dobro jutro svima!

[media]http://srv0204-05.sjc3.imeem.com/g/p/b19d795f78ac33f411f0d2000c1420f6_web.jpg[/media]
    Звончице, данас ти дежурна....оно ватра, млеко, храна....?

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    када се пробудите, другари.....
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    ...cao do sutra...
    Pre bih rekla da si mag vođstva,organizacija ti baš ne ide od ruke,čim imaš tolike rupe...u svakom slučaju moje ‚‚proročanstvo koje mi se javilo‚‚ (ni Milan tarot mi nije ravan,mada čovek u opšte privatno nije loš, imala sam prilku da ga upoznam) će se ispuniti i želim ti srećan put i lep provod gde god da odeš...i nemoj nas zaboraviti...i veruj da ćeš dosta zafaliti ovom forumu...očekujem da nam pošalješ neku razglednicu...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Звончице, данас ти дежурна....оно ватра, млеко, храна....?
    Ma kakvo dežurstvo! Probudila se ko veštica pošto sam nešto rano zaspala i uključila računar da gledam neki film da me malo uspava...nisam ja baš toliko ‚‚luda‚‚ za ranim ustajanjem!

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la nedy1067 Pregled poruke
    Putovanje ce ti sigurno prijati...nadam se da nije cisto biznis u pitanju i da ces imati dosta vremena za sebe...
    Ma ljudi ne cene nista...a kad si savesan i ljudi oko tebe to primete dobijes odmah vise posla i briga...kako bi bilo da delegiras odgovornost...
    ...kao da si mene citirao,hvala Bogu da ima još ljudi koji to primećuju a ne da imaju onaj izgovor tipa ‚‚pa moram -ćutim i trpim‚‚; jedino što se mora je da jednog dana umreš...sve ostalo je stvar izbora...

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    Ma kakvo dežurstvo! Probudila se ko veštica pošto sam nešto rano zaspala i uključila računar da gledam neki film da me malo uspava...nisam ja baš toliko ‚‚luda‚‚ za ranim ustajanjem!
    Па који бик воли рано да устаје? Ми смо фине животињке!

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Па који бик воли рано да устаје? Ми смо фине животињке!
    I ne trošimo energiju uzalud! A da smo fini-tu nema nikakve dileme.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ....а и лепше вам је име....нисте више мали
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Jan 2009
    Poruka
    1,550
    Pozdrav svima....

Datum priključivanja