Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 29 od 845 PrvaPrva ... 192526272829303132333979129529 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 421 do 435 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    Pa zbog one moje dileme,ali vidim da si već zaboravio tako da ništa...
    moram još malo da se igram sa ovim novim..
    Aaaa...video sam...setio sam se........ma daj...vec smo pricali na tu temu......Nego brate Dzokere, kakvi su rezultati u "Seirji A" i Premijer Ligi" danas...a jesi gledao boks popodne...i b`ate...jesi gledo` Sekija kako im je `ebo kevu u Hagu, a?...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    Aaaa...video sam...setio sam se........ma daj...vec smo pricali na tu temu......Nego brate Dzokere, kakvi su rezultati u "Seirji A" i Premijer Ligi" danas...a jesi gledao boks popodne...i b`ate...jesi gledo` Sekija kako im je `ebo kevu u Hagu, a?...
    Kakva ti je sada ovo za.ebancija,b'ate! Jer to dokazuješ muškost?

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Kakva ti je sada ovo za.ebancija,b'ate! Jer to dokazuješ muškost?
    Ko kaze da si ti plavusa...taman sam razmisljao da li si razumela z.....nciju.......pa secas se da sam rekao da od sad pricam iskljucivo o muskim temama kao sto su sport, b`ate i politika b`ate...nego sta bi sa igricama...odustala si kad su navrli klinci a?

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Ko kaze da si ti plavusa...taman sam razmisljao da li si razumela z.....nciju.......pa secas se da sam rekao da od sad pricam iskljucivo o muskim temama kao sto su sport, b`ate i politika b`ate...nego sta bi sa igricama...odustala si kad su navrli klinci a?
    Pa samo kaži ja sam tu! Mislila sam da ti je možda dosadilo! Ima jedan otvoren turnir u golfu, odigrala sam jedan pokušaj ali je dosadno ima puno da se pređe,tako da sam odustala.Šta predlažeš?
    Pa pošto mi sport ne ide možemo da pričamo o politici ako hoćeš!
    Kakvi klinci su u pitanju?Šta pričaš?

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Pa samo kaži ja sam tu! Mislila sam da ti je možda dosadilo! Ima jedan otvoren turnir u golfu, odigrala sam jedan pokušaj ali je dosadno ima puno da se pređe,tako da sam odustala.Šta predlažeš?
    Pa pošto mi sport ne ide možemo da pričamo o politici ako hoćeš!
    Kakvi klinci su u pitanju?Šta pričaš?
    Ovi klinci sto dobro igraju...Sex, Mine, Alex...ne daj Boze Cecika da se pojavi...mada mislim da Cecika vara a to je misljenje vecine "igraca"...

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    A za ovo da je dosadno...u pravu si zato i ne igram ove sto dugo traju, a i ove kratke po par pokusaja...izaberi neku sto ne mora da se trosi po sat vremena da se predje...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Ovi klinci sto dobro igraju...Sex, Mine, Alex...ne daj Boze Cecika da se pojavi...mada mislim da Cecika vara a to je misljenje vecine "igraca"...
    Pa dobro oni skoro i da ne posećuju forum zbog razmene mišljenja već zbog igrica,pa su samim tim i u prednosti pošto su navežbani!Šta sad nešto ložiš Ceciku! Mada koliko je ima po vrhovima skorova mislim i ja da možda malko varucka.Moraću da je pitam za recept.

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Pa dobro oni skoro i da ne posećuju forum zbog razmene mišljenja već zbog igrica,pa su samim tim i u prednosti pošto su navežbani!Šta sad nešto ložiš Ceciku! Mada koliko je ima po vrhovima skorova mislim i ja da možda malko varucka.Moraću da je pitam za recept.
    Mislim da hakuju...i onda samo upisu rezultat po zelji...treba i to znati...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    A za ovo da je dosadno...u pravu si zato i ne igram ove sto dugo traju, a i ove kratke po par pokusaja...izaberi neku sto ne mora da se trosi po sat vremena da se predje...
    Da znaš da sam večeras malko gledala...a Bogami i igruckala neku sa pucanjem, da li su neka jaja u pitanju... nisam provalila šta je.Ali sada stvarno nemam ideju... ako ti imaš otvori turnir pa mi javi pošto ja ne ulazim tamo tako često pa neću videti.A sada bi mogla da dobijem to crno nikšićko

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Mislim da hakuju...i onda samo upisu rezultat po zelji...treba i to znati...
    To je samo da bi se ja nervirala

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Da znaš da sam večeras malko gledala...a Bogami i igruckala neku sa pucanjem, da li su neka jaja u pitanju... nisam provalila šta je.Ali sada stvarno nemam ideju... ako ti imaš otvori turnir pa mi javi pošto ja ne ulazim tamo tako često pa neću videti.A sada bi mogla da dobijem to crno nikšićko
    Vazi....a za crno Niksicko ces morati da sacekas Plantaze...ja slabo crno...sem kad je vino u pitanju...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Ja sam samo maskirana u plavušu! U Dzoker plavušu da za.ebem Betmena!

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Ajde da ubacim malo muzike u kafanu

[media]http://www.youtube.com/watch?v=i5P8lrgBtcU[/media]

Za ovog gore nisam nadležna! (A nije ni on za mene!)

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Ajde da ubacim malo muzike u kafanu

[media]http://www.youtube.com/watch?v=i5P8lrgBtcU[/media]

Za ovog gore nisam nadležna! (A nije ni on za mene!)
    PUNK ZUREZA B`ATE...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    idem da Žurka bila dobra ali su mi već oči pobelele od ovog monitora! Pozdrav

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies