Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 63 od 845 PrvaPrva ... 135359606162636465666773113163563 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 931 do 945 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...sto..?... ti ne svidja moj srpski...
    Ma srpski ti je odličan samo mi treba titl ispod!

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    Ljudi ja ne mogu više moram da idem da Vidimo se sutra nadam se u istom elementu (raspoloženju)
    ...tesko...ovaj (intelektualni) nivo se retko postize...jedino ako, neki, "umetnik" ponovo donese...samo da se ne navucem...
    do sutra...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Ljudi ja ne mogu više moram da idem da Vidimo se sutra nadam se u istom elementu (raspoloženju)
    Лаку ноћ, Џокер...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    ...tesko...ovaj (intelektualni) nivo se retko postize...jedino ako, neki, "umetnik" ponovo donese...samo da se ne navucem...
    do sutra...
    Što jer ti bilo loše?

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    do sutra...
    Лаку ноћ, Маре

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Laku noć Plantaže, laku noć Mare i da obnoviš taj srpski do sutra...ispitivaću te!

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Što jer ti bilo loše?

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ДОБРО ЈУТРО
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    ДОБРО ЈУТРО
    Oh kafa -može!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la dejan Pregled poruke
    може пиво, ту сам негде!
    ако није касно.....
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Jan 2009
    Poruka
    92
    Ajde da popijem jednu. Danas sam bila u ambasadi. sutra u 16h dobijam vizu i putujem 7 ili8 marta ludnica je kod mene ,nemam pojma šta se dešava kod vas i nemam vremena da vas čitam. Ja sam se videla sa XY i plakala i on se kao interesuje da li sam dobila vizu, ali pojavio se i majstor za kola koji je jako sladak i koji me zove, a pojavio se i jedan inžinjer kojeg ja zovem i tako radim još na 4 mesta da zaradim silne pare za NY i............

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la Ela,Ema,Ena Pregled poruke
    Ajde da popijem jednu. Danas sam bila u ambasadi. sutra u 16h dobijam vizu i putujem 7 ili8 marta ludnica je kod mene ,nemam pojma šta se dešava kod vas i nemam vremena da vas čitam. Ja sam se videla sa XY i plakala i on se kao interesuje da li sam dobila vizu, ali pojavio se i majstor za kola koji je jako sladak i koji me zove, a pojavio se i jedan inžinjer kojeg ja zovem i tako radim još na 4 mesta da zaradim silne pare za NY i............
    E pa pošto te dugo nisam videla mogle bi popiti po jedno Šta ti se još uvek viđaš sa tim oženjenim,kod mene se oženjeni kotiraju ispod crte.Se.em imam jako dugu vezu pa me ovi sa strane ne zanimaju.

Datum priključivanja
    Jan 2009
    Poruka
    92
    E pa pošto te dugo nisam videla mogle bi popiti po jedno Šta ti se još uvek viđaš sa tim oženjenim,kod mene se oženjeni kotiraju ispod crte.Se.em imam jako dugu vezu pa me ovi sa strane ne zanimaju.
    Ma pusti me nisam mogla di izdržim, mojoj drugarici sam to ovako opisala: kad je došao po mene(ZAMISLI CRTANI FILM I TE EFEKTE) ja sap od indigo boje postala svetlo plava poste 5 min vožnje sam dodirnula njegovu ruku pa sam postala crvena a kad je sto ispred zgrade i kad sam ga pomazila postala sam zelena a kad smo se poljubili očelo je cveće da cveta i osetio se prolećni povetarac a svo to vreme iz očiju su mi lile suze!!! JEL TI JASNO KOLIKO GA VOLIM?

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la Ela,Ema,Ena Pregled poruke
    Ma pusti me nisam mogla di izdržim, mojoj drugarici sam to ovako opisala: kad je došao po mene(ZAMISLI CRTANI FILM I TE EFEKTE) ja sap od indigo boje postala svetlo plava poste 5 min vožnje sam dodirnula njegovu ruku pa sam postala crvena a kad je sto ispred zgrade i kad sam ga pomazila postala sam zelena a kad smo se poljubili očelo je cveće da cveta i osetio se prolećni povetarac a svo to vreme iz očiju su mi lile suze!!! JEL TI JASNO KOLIKO GA VOLIM?
    Pa moram ti priznati da sam ja od onih osoba koja kada zatvore jedna vrata ona ostaju zatvorena, jer do god ih ne zatvoriš druga ne možeš da se otvoriš! A ti si debelo zaglibila nekada treba malo poslušati i glavu a ne samo srce.

Datum priključivanja
    Jan 2009
    Poruka
    92
    Ma znam ja to, ali.....
    Biće sve to dobro samo da ja odem preko bare....
    A onda biram između inžinjera ili majstora,ili ti to dođe isto skoro

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies