Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 65 od 845 PrvaPrva ... 155561626364656667686975115165565 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 961 do 975 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    Vaga je glavni krivac,u petak smo išli da gledamo neki nameštaj pa smo imali čitavu ‚‚raspravu‚‚ oko boja pločica u kupatilu čak je i onaj trgovac pođilkanio!
    ...пусти намештај....шта пијемо данас?

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Šta je našao pravu ribu pa mu više nije interesantno da se druži sa nama?!
    не знам...ће нам прича...

Datum priključivanja
    Jan 2009
    Poruka
    1,550
    [QUOTE=plantaže;62933]
    Citat U originalu postavio/la nedy1067 Pregled poruke

Дража ти је виљамовка?
    Da...mnogo...kajsija je ubedljivo druga najbolja...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    ...пусти намештај....шта пијемо данас?
    Pa standard! Pitaj i nedy1067 možda i on hoće!

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    не знам...ће нам прича...
    Uuuu...ne verujem vage su diskretne!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Pa standard! Pitaj i nedy1067 možda i on hoće!
    ...............
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    ...............
    Ovo je neko specijalno pivo vidiš kakvu boju ima,jednom sam probala neko pivo koje je bilo kao vino crvenelo se i ima mnogo više alkohola nego ovo obično,veruj mi da nisam mogla celog da ga popijem!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Ovo je neko specijalno pivo vidiš kakvu boju ima,jednom sam probala neko pivo koje je bilo kao vino crvenelo se i ima mnogo više alkohola nego ovo obično,veruj mi da nisam mogla celog da ga popijem!
    "U svetu postoji više od 1000 vrsti piva, koja se dele po boji, vrsti kvasca, načinu varenja, prema sadržaju ekstrata, prema procentu alkohola, prema polaznoj sirovini i sl.. Pivo može biti svetlo ili tamno, letnje ili zimsko, bezalkoholono ili akoholno i sl.

Zadatak pravljenja podele piva čak je i velikim stručnjacima iz ove oblasti zadao glavobolje.

Generalno, sva piva se dele na dve osnovne vrste: lageri i ejlovi ( ili ale), a pored njih ima mnoooogo podvrsta. Osnovna razlika ovih vrsta je u samom procesu proizvodnje. Da li je neko pivo lager ili ejl određuje se na osnovu tipa pivskog kvasca koji se koristi i od temperature procesa. Ejlovi se prave kvascem koji počinje proces vrenja na površini i na višoj temperaturi i proces traje relativno kratko. Sa druge strane, lageri se prave kvascem koji započinje proces fermentacije na dnu i odvija se na nižim temperaturama, a traje nešto duže. Lager je mnogo popularnije pivo nego ejl. Zauzima čak 90% ukupne proizvodnje piva. "
    http://pivo.blog.co.yu/blog/pivo/gen.../30/vrste-piva

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    "U svetu postoji više od 1000 vrsti piva, koja se dele po boji, vrsti kvasca, načinu varenja, prema sadržaju ekstrata, prema procentu alkohola, prema polaznoj sirovini i sl.. Pivo može biti svetlo ili tamno, letnje ili zimsko, bezalkoholono ili akoholno i sl.

Zadatak pravljenja podele piva čak je i velikim stručnjacima iz ove oblasti zadao glavobolje.

Generalno, sva piva se dele na dve osnovne vrste: lageri i ejlovi ( ili ale), a pored njih ima mnoooogo podvrsta. Osnovna razlika ovih vrsta je u samom procesu proizvodnje. Da li je neko pivo lager ili ejl određuje se na osnovu tipa pivskog kvasca koji se koristi i od temperature procesa. Ejlovi se prave kvascem koji počinje proces vrenja na površini i na višoj temperaturi i proces traje relativno kratko. Sa druge strane, lageri se prave kvascem koji započinje proces fermentacije na dnu i odvija se na nižim temperaturama, a traje nešto duže. Lager je mnogo popularnije pivo nego ejl. Zauzima čak 90% ukupne proizvodnje piva. "
    http://pivo.blog.co.yu/blog/pivo/gen.../30/vrste-piva
    Pijem pivo ali ovo nisam znala.Vidiš sa kakvim se predznanjem ide u kafanu... Mada ne znam kako ga ovde kod nas prave ali mi se čini da ću od piva morati da odustanem pošto mi je loše od njega...nešto je trulo u proizvodnji piva!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ...пацови... гледала како их ваде из базена са сладом, у Апатину....не пијем пиво

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ali mi se čini da ću od piva morati da odustanem pošto mi je loše od njega...
    ...хм...хм....очигледно...из љубави

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    ...пацови... гледала како их ваде из базена са сладом, у Апатину....не пијем пиво
    Jaoj..idem da povratim...ako nešto mrzim to su pacovi...

Datum priključivanja
    Jan 2009
    Poruka
    1,550
    Pijem pivo ali ovo nisam znala.Vidiš sa kakvim se predznanjem ide u kafanu... Mada ne znam kako ga ovde kod nas prave ali mi se čini da ću od piva morati da odustanem pošto mi je loše od njega...nešto je trulo u proizvodnji piva!
    Ako ne popravis znanje iz date oblasti moze ti se desiti da ides na popravni...pazi sta radis

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    А да попијемо винце?
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la nedy1067 Pregled poruke
    Ako ne popravis znanje iz date oblasti moze ti se desiti da ides na popravni...pazi sta radis
    Ma posle ovog saznanja o pacovima koji se kuvaju u pivu više mi se ništa ne pije....kakav bre popravni...sada mogu da idem samo na psihijatriju!

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies