Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 825 od 845 PrvaPrva ... 325725775815821822823824825826827828829835 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 12,361 do 12,375 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la bratislav n Pregled poruke
    Pa bice uvece malo sviranja a sad ,evo,nesto snimam kuci za svoj tjef
    Cekam da temp.padne na ispod nule pa cu malo u setnju...sad je plus1
    Ти дефинитивно у неком прошлом животу ниси био биљка, док подносиш мраз Шалим се, наравно. Поздрави ми Инђију. За то место ме везују сећања на вечерицу, две у "Сателиту" и муку са корсом, када су ми на пумпи уместо дизела сипали безоловни....уф....стигла сам само пар стотина метара до прве кривине

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    64
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Ти дефинитивно у неком прошлом животу ниси био биљка, док подносиш мраз Шалим се, наравно. Поздрави ми Инђију. За то место ме везују сећања на вечерицу, две у "Сателиту" и муку са корсом, када су ми на пумпи уместо дизела сипали безоловни....уф....стигла сам само пар стотина метара до прве кривине
    Ne podnosim vrucinu a ovo vreme mi prija Satelit i dalje radi i kuhinja je vrhunska A benzin...hmm...ima i dizela i benzina

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Нисам давно била. Негде 2004-2005. године су га реновирали, није радио, па смо се орјентисали на Бешку. Мада, мој супруг је више волео "Сателит" и роштиљ. Лепо бејаше Имају ли живу свирку и сада?

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Ne podnosim vrucinu a ovo vreme mi prija
    [media]http://www.youtube.com/watch?v=2A9f9XYq-z4[/media]
    За тебе онда "планине", а Маре и тако не свраћа, па му Дугмићи неће ићи на... живце, наравно

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    64
    Najcesce nema muzike...druga su vremena sad...U Beski i u Slankamenu ima muzike...Dunav je blizu...pa valjda zbog ambijenta... Inace,Indjija se veoma izgradila za ovih nekoliko godina...postajemo fin gradic...mada ima i nekih fabrika koje bas ne"mirisu"...ali eto...placamo cenu industrijalizacije i razvitka

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Inace,Indjija se veoma izgradila za ovih nekoliko godina...postajemo fin gradic...mada ima i nekih fabrika koje bas ne"mirisu"...ali eto...placamo cenu industrijalizacije i razvitka
    О чему говориш? Нешто у вези са пољопривредом? Шећерна репа....или?

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Нема те, ОК....пала температура, па си отишао у блатњаву инђијску шетњу ....наравно, мислим на репу. Сада сам укапирала зашто чекаш минус. Стегне се блато од извлачења репе. Увек сам морала прати кола када идем старим путем Нови Сад-Београд, у доба шећерне репе Одох и ја, остављам посну келерабу.
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    64
    О чему говориш? Нешто у вези са пољопривредом? Шећерна репа....или?
    Ma skoro su otvorili neku fabriku u kojoj proizvode hranu za pse...i skoro svako popodne pocne uzasan smrad da se siri gradom...ali to je bilo pre par nedelja...sad su resili taj problem,cini mi se...a trebalo bi da pocne s radom i neka fabrika za reciklazu akumulatora....i kazu da je ekoloski opasna...pa eto,malo smo zabrinuti...al ajd sad...znaju ovi nasi valjda sta rade...Sve u svemu,ipak je lepo u Indjiji...Dodjite na veceru ti i muz,svakako

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ....а потка, потка је основа за ткање....на неку „иде“ памук, на другу синтетика,....једна је за штрикање, друга за хеклање, трећа за тепихе.... па ту су разне мустре, мање или више лепе, тек „мустра до мустре“....
    ... sad bas nista ne razumem ... kako mozes da budes u potki musko

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Знаш, нисам тако паметна као жене .....па ми прија друштво мог нивоа...Шалу на страну, мушко друштво ми прија, а то заиста нема никакве везе са сексом; никада „не тупе“ до бесвести, прихватају те такву каква јеси са свим манама; реални су, не идеализују; нема празних прича типа „шминка, крпице, образовање, статус“; никада ти мушкарац неће „подметнути ногу“ ни „забити нож у леђа“; никада показати завист, нити обратити пажњу на безначајности типа "накит, фирмирана гардероба, шминка, туристичка дестинација"...што су теме микроскопских женских „разглабања“ .....једноставно са њима можеш бити опуштен, ако их на време трасираш на стазу без набацивања; пажљиви су, а пажња ми прија; цене вредности, ћуте када треба, што су ређе женске особине; нису хировити; ....и није реч о заједничким темама, него о приступу темама; већ рекох, о било чему да се прича, мушкарац неће „тупити до бесвести“....тек, покушавам рећи да ми прија та тако једноставна и опуштена, више површна него аналитична, мушка психологија
    Auuu sad kad muski svet ovo procita, bice guzve na forumu! ... wooow ... uvecila si ih u zvezde ... pa ti ih obozavas sve po redu! ... ne slazem se mnogo tome sto ovde pise ali nemam veceras istrajnosti ... mozda sutra nastavim
    ... ustvari dosla sam samo da ti ostavim jedan pokloncic od mene, uvek zaboravim da ti ga dam

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    ... sad bas nista ne razumem ... kako mozes da budes u potki musko
    Хајд' другачије – то ти је као хлеб и погача. Тесто за погачу је тврђе; па у процесу финализације смекша под утицајима, овим или оним... и постане хлебно тесто.
    Или, та потка....Поставили је за грубо, поуздано, дуготрајно платно, али....под утицајима, овим или оним, постаде то ситан, женски вез.....

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la jo Pregled poruke
    ... Ustvari dosla sam samo da ti ostavim jedan pokloncic od mene, uvek zaboravim da ti ga dam
    Хвала, ЈО, одушевила си ме...."скинула си" ову фотку....већ сам се уплашила да ћеш ми поклонити крушке Хвала, хвала, ЈО
    ...нескромно, волела бих за новогодишњи поклон оригинал дела....

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Auuu sad kad muski svet ovo procita, bice guzve na forumu! ... wooow ... uvecila si ih u zvezde ... pa ti ih obozavas sve po redu! ... ne slazem se mnogo tome sto ovde pise ali nemam veceras istrajnosti ... mozda sutra nastavim
    О томе сам говорила.....толико је мало у животу једноставних, опуштених, неаналитичких тренутака, а њих пружа МУШКИ РОД

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Ma skoro su otvorili neku fabriku u kojoj proizvode hranu za pse...i skoro svako popodne pocne uzasan smrad da se siri gradom...ali to je bilo pre par nedelja...sad su resili taj problem,cini mi se...a trebalo bi da pocne s radom i neka fabrika za reciklazu akumulatora....i kazu da je ekoloski opasna...pa eto,malo smo zabrinuti...al ajd sad...znaju ovi nasi valjda sta rade...Sve u svemu,ipak je lepo u Indjiji...Dodjite na veceru ti i muz,svakako
    Не познајем много Инђију, али ето ме на пролеће, сигурно. Читала сам доста о бициклистичкој рути EuroVelo 6 и могућности скретања на обале Дунава и, наравно, Инђију. То ми је изазов 2011-те.

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    64
    Не познајем много Инђију, али ето ме на пролеће, сигурно. Читала сам доста о бициклистичкој рути EuroVelo 6 и могућности скретања на обале Дунава и, наравно, Инђију. То ми је изазов 2011-те.
    Nisam nesto upucen u to ali znam da svako leto bude nekih "biciklijada" koje prolaze kroz Indjiju,cak idu i do Dunava kao sto kazes,to jest do Slankamena. Inace,moto skup koji je takodje leti,negde u junu, je izuzetno posecen i bas onako,masovan.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies