Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10

Tema: Бг воз

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337

Бг воз

Пре неки да сам се взио Бг возом. Добро је да су се сетили да пусте бар ту једну линију. Из оног што сам видео, моглао је да почне са радом још пре 15 година, пошто ништа посебно на траси у међувремену нису урадили.

Али добро, бар је прорадио.

Мени је баш скратио путовање до књиговође који је код Карађорђевог парка. Осим тога нема гужве, тако да је супер. Мобилни трелефон ради целом трасом. Једино што треба пазити на ред вожње. Воз ван шпица иде на пола сата, а у шпицу на 15 минута.

Док сам сликао прилаз, воз ми је побегао тако да сам морао да чекам пола сата.
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Највећа замерка коју имам је што Градоначелник и остали градски челници који се хвале прбом београдском линијом нису изашли и погледало како изгледа пролаз станицама воза.

Станици Панчеваки мост није могуће прићи а да не идете коловозом. Тротоари су заузети објектима за продају хране и пића за које не верујем да испуњавају санитарне услове.

Али боље и да се отрујете храном него да вас покупи неки аутомобили или аутобус градског саобраћаја док идете улицом.
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Најављивали су вожњу у "шпицевима" на 15 минута, а планирано време вожње од Новог Београда до Панчевачког моста 16 минута. Нисам се возила још. Да ли је истина да је превоз до краја септембра бесплатан?

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Најављивали су вожњу у "шпицевима" на 15 минута, а планирано време вожње од Новог Београда до Панчевачког моста 16 минута. Нисам се возила још. Да ли је истина да је превоз до краја септембра бесплатан?
    Мени карту нико није тражио. Вероватно је истина да је вожња бесплатна.

Тренутно је "београдски метро" више атракција, него што се користи за превоз. Возом се углавном возе баке и деке са унучадима.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Надам се да ће линију продужити и на леву обалу Дунава, Јуче ујутру је због судара на Панчевачком мосту био огроман застој, а да су људи могли да пређу у воз гужва би била подношљивија, а возови вероватно пуни.
    Poslednji put uređena Dejan : 23-09-2010 u 22:03

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Радује ме што све више људи открива да воз ради и избегава гужве возећи се њиме.

Али имам једну огромну замерку. Све време се у возу чује музика, али не најављују која је следећа станица нити у којој је станици стао.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Пре пар дана сам се поново возио "метроом". Мајстор је заборавио да упали светло. Срећом у возу није било клаустрофобичних...

Datum priključivanja
    Apr 2013
    Poruka
    3
    Sada je već drugačije, vozovi su precizniji a evo i reda vožnje, super je radi sa sve presedanjima u slučaju da neko ide dužu liniju a to je Beovoz http://beovoz.rs/Red-voznje.html

Datum priključivanja
    Jun 2013
    Poruka
    21
    kasni stalno, nisam odusevljena

Datum priključivanja
    Jul 2013
    Poruka
    12
    nije los ja ga volim stvarno!

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu